آخرین شرایط تمدید قرارداد میلیچ و تبریزی با استقلال

به گزارش تور آسیایی ارزان، دیگر بازیکنی که طی هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مورد توجه باشگاه قرار داشته هروویه میلیچ است. مدافع کروات که از سال گذشته به عنوان یک مدافع قابل اعتماد در اختیار کادرفنی بوده در تابستان امسال تا آستانه فسخ قرارداد هم قرار گرفته بود اما اکنون مذاکراتش برای تمدید پیگیری می شود.

آخرین شرایط تمدید قرارداد میلیچ و تبریزی با استقلال

دو بازیکن تیم استقلال در آستانه تمدید قرارداد با این تیم قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران برای بازی هفته پنجم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان قرار می گیرد و مدیران باشگاه پیش از بازی هفته چهارم لیگ برتر تا به امروز سعی دارند تا تکلیف دو بازیکن این تیم را مشخص کنند.

تیم استقلال در تابستان امسال با وجود جدایی چند بازیکن از جمله روزبه چشمی، علی کریمی، محسن کریمی، میلاد زکی پور و حسین پورحمیدی پیروز شد بیشتر بازیکنان کلیدی این تیم را حفظ کند و دست کم برای یک فصل دیگر با آنها به توافق برسد.

با وجود تمدید قرارداد با بازیکنان کلیدی، مرتضی تبریزی یکی از بازیکنان بود بلاتکلیف باقی ماند. مهاجم آبی پوشان که در جریان تمرینات فصل گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شد و مسابقات لیگ نوزدهم را از دست داد، به دلیل عمل جراحی بازی های فصل بیستم را هم تا به امروز از دست داده و آمادگی حضور در مسابقات را ندارد.

در ماه های گذشته برآورد ها به این شکل بود که او با شرایطی که دارد در جمع آبی پوشان باقی نمی ماند و با فسخ قراردادش از استقلال جدا شده تا مقصد جدیدش را مشخص کند. تبریزی که در انتها فصل جاری قراردادش به انتها می رسد یکی از بازیکنانی است که مذاکرات با او برای تمدید قرارداد صورت گرفته است.

تبریزی در مصاحبه با مدیران باشگاه اعلام کرده هیچ مسئله ای برای تمدید قرارداد ندارد و تنها چند روز فرصت خواسته تا بیشتر فکر کند. او برای تمدید هیچ پیشنهاد و آپشنی را مطرح نکرده است و باشگاه هم در حال حاضر آماده است تا طرفین برای امضای توافقنامه جدید اقدام کنند و او دست کم برای یک فصل دیگر قراردادش را افزایش بدهد.

دیگر بازیکنی که طی هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مورد توجه باشگاه قرار داشته هروویه میلیچ است. مدافع کروات که از سال گذشته به عنوان یک مدافع قابل اعتماد در اختیار کادرفنی بوده در تابستان امسال تا آستانه فسخ قرارداد هم قرار گرفته بود اما اکنون مذاکراتش برای تمدید پیگیری می شود.

مدافع کروات که قراردادش در انتها فصل جاری انتها می یابد در مصاحبه با باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد دوساله را مطرح کرده است و باشگاه هم در حال حاضر تمدید قرارداد یکساله را مدنظر دارد که همین مسأله موجب شده تا توافق نهایی در حال حاضر صورت نگیرد. مذاکرات طرفین روی مدت زمان تمدید قرارداد ادامه دارد و قابل پیش بینی است که تا انتها هفته جاری تکلیف قرارداد هروویه میلیچ مشخص شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1384

به "آخرین شرایط تمدید قرارداد میلیچ و تبریزی با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط تمدید قرارداد میلیچ و تبریزی با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید