آمار مبتلایان به کرونا در تهران افزایش می یابد

به گزارش تور آسیایی ارزان، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بزودی آمار مبتلایان به کرونا به دلیل افزایش مسافرت تهرانی ها و لغو طرح ترافیک بیشتر می گردد، گفت: لغو طرح مسائل جدی تری برای بیماران قلبی و تنفسی ایجاد می نماید.

آمار مبتلایان به کرونا در تهران افزایش می یابد

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

به گزارش فارس، زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، درباره شرایط کرونا در پایتخت گفت: آمار مبتلایان به کرونا طی روز های گذشته کاهش یافته است که این موضوع به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و جدی دریافت استفاده از ماسک حاصل شده است.

وی اضافه کرد: ولی برای هفته های آینده چندان نمی توان به این موضوع امیدوار بود چرا که تردد ها در سطح شهر با لغو طرح ترافیک بیشتر شده و آمار مسافرت ها نیز همزمان با تعطیلی های اخیر افزایش یافته است و این موضوع نشان می دهد فرایند کاهش آمار مبتلایان چندان پایدار نیست و بزودی افزایش می یابد.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران ادامه داد: سیدمناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام نموده که لغو طرح ترافیک فقط سبب کاهش 3 درصدی مسافران مترو شده است و این موضوع نشان می دهد که لغو طرح ترافیک نتوانسته در کاهش تعداد مسافران مترو تغییر چندانی ایجاد کند.

نوری توضیح داد: لغو طرح ترافیک با هدف کاهش آمار مبتلایان به کرونا دقیق و درست نیست و طرح که لغو می گردد تردد های غیرضروری در سطح شهر افزایش می یابد.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران ادامه داد: همچنین با لغو طرح ترافیک به دلیل افزایش تردد خودرو ها در سطح شهر، آلودگی هوا افزایش یافته و این موضوع مسائل جدی تری برای مبتلایان به بیماری های قلبی و تنفسی ایجاد می نماید.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر آمار فوتی های ناشی از کرونا در پایتخت چه تعداد است؟ گفت: آمار دقیقی در این زمینه ندارم، ولی تعداد مبتلایان رو به کاهش بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1190

به "آمار مبتلایان به کرونا در تهران افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار مبتلایان به کرونا در تهران افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید