انتخاباتی پشت درب های بسته؛ تنها خبرنگاران کرونا می گیرند

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران/هرمزگان در حالی که تا دقایقی دیگر حساس ترین انتخابات ورزشی هرمزگان برگزار می شود اما در اقدامی عجیب از سوی برگزار کنندگان مجمع این رشته ورزشی اعلام شده که به دلیل شرایط قرمز کرونایی بندرعباس طبق گفته ستاد مدیریت کرونا مجمع برگزار اما خبرنگار و تصویربرداری نباشد.

انتخاباتی پشت درب های بسته؛ تنها خبرنگاران کرونا می گیرند

حال سوال اینجاست آیا در سالنی که ظرفیت 100 نفر دارد و بیش از چهل نفر حضور دارند تنها چهار خبرنگار کارت صادر شده در خطر کرونا هستند؟این در حالی است که اواخر ماه گذشته با وجود شرایط قرمز شهر اصفهان مجمع انتخاباتی استان اصفهان با تعدادی به مراتب بیشتر و حضور گسترده خبرنگاران و رسانه ها برگزار شد اما در هرمزگان ظاهرأ قوانین متفاوت است!

همچنین طبق پیگیری های به عمل آمده ستاد کرونا اعلامی در جهت عدم حضور خبرنگاران نداشته بلکه حتی خواستار لغو مجمع مانند کشتی کرده است.

جمعی از خبرنگاران و تصویربرداران ورزشی استان هرمزگان با اعتراض به این تصمیم و عدم شفافیت انتخابات پیشرو با وضع موجود از هرگونه اطلاع رسانی در خصوص این مجمع خودداری و از انجمن های صنفی خبرنگاران و مسئولان ذی ربط خواستار پیگیری این بی حرمتی صورت گرفته را دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1326

به "انتخاباتی پشت درب های بسته؛ تنها خبرنگاران کرونا می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاباتی پشت درب های بسته؛ تنها خبرنگاران کرونا می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید