ترکیه: 11 عضو فرانسوی داعش به کشورشان بازگردانده می شوند

به گزارش تور آسیایی ارزان، وزیر کشور ترکیه از استرداد 11 شهروند فرانسوی عضو داعش به کشورشان در اوایل ماه آینده میلادی اطلاع داد.

ترکیه: 11 عضو فرانسوی داعش به کشورشان بازگردانده می شوند

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه اظهار کرد: اوایل دسامبر آینده 11 شهفرایند فرانسوی عضو گروه تروریستی داعش به کشورشان بازگردانده خواهند شد.

وزیر کشور ترکیه امروز، پنج شنبه طی سخنانی در کنفرانس مهاجرت، امنیت و ادغام اجتماعی در منطقه دریای اژه در شهر ازمیر با اشاره به ادامه فرایند استرداد داعشی های خارجی بازداشتی، گفت: اوایل ماه دسامبر 11 داعشی اهل فرانسه به این کشور بازگردانده خواهند شد.

وی با اشاره به تحولات مربوط به سوریه نیز اضافه کرد: ترکیه امروز از سویی کوشش می نماید مساله مهاجرت را مدیریت کند و از سوی دیگر نیز کوشش دارد زمینه ثبات و صلح را در منطقه فراهم آورد.

سویلو همچنین توضیح داد: ترکیه امکانات لازم برای ادامه تحصیل بیش از 95 درصد از بچه ها خانواده های پناهجوی سوری را فراهم آورده است و امکان توقف و معکوس کردن فرایند مهاجرت تا زمانی که گروه های تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د و داعش به شکل کامل مهار نشده اند وجود ندارد. ترکیه درباره مدیریت مهاجرت و مبارزه با تروریسم جدی است و فرایند استرداد اعضای خارجی داعش ادامه دارد.

طبق گزارش تلویزیون ترکیه، این کشور 11 نوامبر جاری تعدادی از خانواده های داعشی ها را به کشورهای اصلی شان بازگرداند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 562

به "ترکیه: 11 عضو فرانسوی داعش به کشورشان بازگردانده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیه: 11 عضو فرانسوی داعش به کشورشان بازگردانده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید