تمرین ریکاوری بازیکنان تیم فوتبال امید در زمین گلف

به گزارش تور آسیایی ارزان، بازیکنان تیم فوتبال امید تمرین ریکاوری خود را پس از برتری برابر کره شمالی انجام دادند.

تمرین ریکاوری بازیکنان تیم فوتبال امید در زمین گلف

به گزارش خبرنگار اعزامی تور آسیایی ارزان از اندونزی، تمرین تیم امید کشورمان صبح امروز (شنبه) ساعت 10 صبح به وقت محلی در زمین گلف جی با با چی کارا پیگیری شد و همه نفرات زیر نظر کرانچار، شاهرودی، بختیاری زاده و ماجدی تمرین کردند.

* در این تمرین ابتدا بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند، نفرات ثابتی که مقابل کره شمالی بازی کردند به گوشه ای از زمین رفته و نفرات ذخیره نیز زیر نظر کرانچار تمرینات اختصاصی را برگزار کردند.

* با توجه به تمرکز ویژه کرانچار روی بازیکنان ذخیره این چنین به نظر می رسید که تیم امید کشورمان در دیدار سوم از بازی های آسیایی تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد خواهد نمود.

* بازیکنانی که مقابل کره شمالی 90 دقیقه بازی نموده بودند زیر نظر شاهرودی و بختیاری زاده و ماجدی تمرین سبکی را اعم از نرم دوی و کار با توپ را انجام دادند، اما نفراتی که دیروز مقابل کره به میدان نرفته بودند به دستور کرانچار تمرینات شان فشرده تر بود و دوهای سرعتی در دستور کادر ملی پوشان قرار گرفته بود.

* با توجه به پیروزی سه بر صفر تیم امید کشورمان مقابل کره شمالی روحیه بازیکنان امید را افزایش داده، به طوری که در تمرین امروز همه نفرات از شور و نشاط خاصی برخوردار بودند.

* تمرین امیدهای کشورمان پس از یک ساعت در چمن به انتها رسید و ملی پوشان سپس برای ریکاوری مطلوب تر راهی استخر شدند و راس ساعت 12:45 زمین گلف جی بارا را به مقصد هتل کلکشن ترک کردند تا برای صرف ناهار آماده شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 شهریور 1397 بروزرسانی: 24 بهمن 1397 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 39

به "تمرین ریکاوری بازیکنان تیم فوتبال امید در زمین گلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین ریکاوری بازیکنان تیم فوتبال امید در زمین گلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید