توضیح پلیس در باره شب برفی پایتخت؛ شهرداری با تمام امکانات در خدمت بود

به گزارش تور آسیایی ارزان، جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: اقدامات شهرداری تهران موجب شد انسداد و لغزندگی معابر در شهر مشاهده نشود. معمولا پس از بارش برف به دلیل لغزندگی معابر شاهد تصادفات بسیاری هستیم، اما در بارش های اخیر به دلیل برف روبی به موقع معابر گزارشی مبنی بر تصادف زنجیره ای اعلام نشد.

توضیح پلیس در باره شب برفی پایتخت؛ شهرداری با تمام امکانات در خدمت بود

به گزارش تور آسیایی ارزان به نقل از ایسنا، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین و معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر همکاری پلیس و شهرداری تهران هم زمان با بارش برف شب گذشته در پایتخت گفت: شهرداری تهران با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در هفته اخیر، با تمامی امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داشت در آمادگی کامل بود.

بر این اساس، شاهد کمترین مشکل در تردد شهروندان در شهر بودیم در حالی که بارش برف در این هفته نسبتاً سنگین بود.

وی با تاکید بر استقرار ماشین آلات شهرداری تهران در معابر اصلی و بزرگراه ها و هماهنگی رئیس منطقه پلیس با شهرداران نواحی و معاونان خدمات شهری مناطق ادامه داد: شب گذشته در برخی از مناطق نمک پاشی جوابگوی شرایط نبود، تحت این شرایط همکاران ما موضوع را به نیروهای خدمات شهری گزارش می دادند و بلافاصله عملیات برف روبی به شکل گسترده انجام می شد.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این که اقدامات شهرداری تهران موجب شد هیچ گونه انسداد و لغزندگی معابر در شهر مشاهده نشود، شرح داد: معمولا پس از بارش برف به دلیل لغزندگی معابر شاهد تصادفات بسیاری هستیم، اما در بارش های اخیر به دلیل برف روبی به موقع معابر گزارشی مبنی بر تصادف زنجیره ای اعلام نشد.

به گفته سرهنگ موسوی پور، تمامی 4 هزار مخزن شن و نمک که در مناطق مختلف تعبیه شده بود، شب گذشته پر بود و در استفاده از آنها مسئله ای وجود نداشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 اسفند 1398 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 728

به "توضیح پلیس در باره شب برفی پایتخت؛ شهرداری با تمام امکانات در خدمت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح پلیس در باره شب برفی پایتخت؛ شهرداری با تمام امکانات در خدمت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید