تکریم و احترام مددجویان در راس اهداف کمیته امداد

به گزارش تور آسیایی ارزان، بختیاری تکریم و حرمت نهادن به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره را از اهداف و ماموریت های اصلی این نهاد برشمرد.

تکریم و احترام مددجویان در راس اهداف کمیته امداد

به گزارش خبرنگار اجتماعی گروه اجتماعی خبرنگاران، مراسم امضای تفاهم نامه کمیته امداد و صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دقایقی پیش با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی ره، علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و معاونان مراکز فوق برگزار گشت.

در این مراسم مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی ره به بیان توضیحاتی درباره تفاهم نامه فوق پرداخت.

بختیاری تکریم و حرمت نهادن به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره را از اهداف و ماموریت های اصلی این نهاد برشمرد و گفت: برای ما به عنوان خادم مردم حفظ حرمت و شان افراد و خانواده های تحت حمایت در اولویت قرار گرفته است.

وی در ادامه اضافه نمود: بر اساس تفاهم نامه فوق مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره می توانند از خدمات جاری بیمه و همچنین خدمات در دوران بازنشستگی بهره مند شوند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی ره یادآور شد: سقف در نظر گرفته شده برای بهره مندی از خدمات تفاهم نامه امضا شده 300 هزار نفر نفر است و به طور مشترک میان کمیته امداد و تامین اجتماعی به امضا رسیده است.

بختیاری شرط سنی استفاده از خدمات تفاهم نامه بیمه ای را از سن 18 تا 50 سالگی برشمرد و گفت: گروه های سنی یاد شده در این دوران می توانند در صورت نیاز از خدمات آن استفاده کنند.

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز در بخشی از این مراسم به بیان توضیحاتی درباره امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی ره با صندوق بیمه تامین اجتماعی پرداخت.

شیرکانی گفت: ظرفیت های خوبی در تفاهم نامه پیش بینی شده و با همکاری دو مجموعه خدمات خوبی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره در غالب بیمه تامین اجتماعی به آن ها پرداخت خواهد شد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر ظرفیت تعیین شده برای استفاده روستائیان، کشاورزان و عشایر از خدمات بیمه ای 300 هزار نفر است و به تدریج افراد واجد شرایط و مددجویانی که نیازمند دریافت خدمات از کار افتادگی، طی شدن دوره درمان و مواردی از این قبیل باشند می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1351

به "تکریم و احترام مددجویان در راس اهداف کمیته امداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکریم و احترام مددجویان در راس اهداف کمیته امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید