حدادی: خودِ صالحی امیری گفت برای جراحی به آلمان بروم، فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود در ایران جراحی خار پاشنه نداریم

به گزارش تور آسیایی ارزان، ملی پوش دوومیدانی کشورمان تاکید نمود که خودِ رئیس کمیته ملی المپیک به او گفته که عمل جراحی پایش را در آلمان انجام دهد.

حدادی: خودِ صالحی امیری گفت برای جراحی به آلمان بروم، فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود در ایران جراحی خار پاشنه نداریم

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش تور آسیایی ارزان، احسان حدادی، ملی پوش دوومیدانی کشورمان در مورد اینکه درخواستی برای سفر به آلمان برای جراحی خار پاشنه اش داشته است، گفت: ما 10 روز پیش به همراه سرپرست فدراسیون دوومیدانی خدمت آقای صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک رسیدیم و درباره برنامه های مان صحبت کردیم. با ایشان مشورت کردیم و گفتم که مشکل خار پاشنه دارم و نظر ایشان را درباره اینکه الان جراحی کنم یا بگذارم برای بعد از المپیک جویا شدم.

وی که به صورت تلفنی با برنامه ورزش و مردم شبکه اول سیما گفت وگو می کرد، ادامه داد: آقای صالحی امیری از من پرسیدند که قبلا پایت را کجا عمل کردی؟ من به او گفتم که بعد از المپیک ریو پایم را در آلمان عمل کردم و مسئله ای نبوده است. بعد از این صحبت ها صالحی امیری گفت که بهتر است برای جراحی به آلمان بروی و من هم گفتم هر تصمیمی گرفته گردد، احترام می گذارم.

حدادی اضافه کرد: بعد از آن گفتند که احسان حدادی می خواهد به سفر خارجی برود، صحبت های غیرکارشناسی کردند و من را جلوی مردم قرار دادند. در این چند سالی که ورزش حرفه ای می کنم به اندازه موهای سرم سفر خارجی رفته ام و در این یک سال هم به خاطر شرایط مالی در ایران تمرین کردم ولی متاسفانه دوستان این موضوع را نمی گویند و الان می گویند که احسان حدادی می خواهد ارز را از کشور خارج کند. من به آقای صالحی امیری هم گفتم که اگر امکانات را فراهم نمایند من آرزو دارم که در ایران تمرین کنم، چون بهترین شرایط آب و هوایی را در ایران داریم ولی به دلیل عدم امکانات مجبور هستم در خارج از کشور تمرین کنم. اینکه بگویند به خاطر مشکل خار پاشنه می خواهد برود خارج تفریح کند، درست نیست.

ملی پوش دوومیدانی کشورمان در سرانجام گفت: از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی هم گفتند که ما در ایران جراحی خار پاشنه نداریم. اگر کسی تضمین می نماید پاشنه پای من درست می گردد به من آدرس بدهند و من در ایران جراحی می کنم. از عزیزانی که شناختی از رشته دوومیدانی ندارند خواهش می کنم اظهارنظر ننمایند و مرا رودرروی مردم قرار ندهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1106

به "حدادی: خودِ صالحی امیری گفت برای جراحی به آلمان بروم، فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود در ایران جراحی خار پاشنه نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: خودِ صالحی امیری گفت برای جراحی به آلمان بروم، فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود در ایران جراحی خار پاشنه نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید