خانه نیما یوشیج تا 10 خرداد به شهرداری تهران تحویل داده می گردد

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران آنلاین:شهردار منطقه یک از تحویل خانه نیما یوشیج به شهرداری تهران تا 10 خردادماه اطلاع داد.

خانه نیما یوشیج تا 10 خرداد به شهرداری تهران تحویل داده می گردد

سید حمید موسوی در گفت وگو با شهرنوشت گفت: 21 فروردین ماه قرارداد خرید خانه نیما یوشیج بین شهرداری و مالک امضا و پس از آن قرارداد به سازمان املاک ارسال شد. از آن تاریخ تاکنون، شهرداری تهران امور مربوط به اجرای مفاد قرارداد را پیگیری کرد و در روزهای گذشته پس از رفت و برگشت بسیار کارشناسان، در نهایت قرارداد امضای نهایی شد و تمامی مسائل مربوط به این بخش به طور کامل به اتمام رسید.

موسوی با تاکید بر این که فرایند تملک با سرعت قابل قبولی پیش رفت، ادامه داد: با مکاتباتی که در یک ماه گذشته با سازمان املاک داشتیم، این سازمان پرداخت ثمن معامله را در دستور کار خود قرار داد. در حال حاضر نیز شهرداری تهران در حال پرداخت مبلغ مورد توافق است.

شهردار منطقه یک بیان کرد: براساس آخرین توافق های صورت گرفته، قرار است خانه نیما یوشیج تا 10 خرداد به شهرداری تهران تحویل داده گردد.

علی اسفندیاری مشهور به نیما یوشیج، شاعر معاصر ایرانی، بنیان گذار شعر نوین و ملقب به پدر شعر نو فارسی است. خانه او که در منطقه شمیران، تجریش، خیابان دزاشیب، خیابان رمضانی واقع شده است، در دوره پهلوی دوم ساخته شد. این خانه حدود 688 متر مربع عرصه دارد و 180 متر مربع نیز زیربنای آن است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 3 مرداد 1398 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 134

به "خانه نیما یوشیج تا 10 خرداد به شهرداری تهران تحویل داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه نیما یوشیج تا 10 خرداد به شهرداری تهران تحویل داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید