رئیسی: حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگان را سریعا پرداخت کنید

به گزارش تور آسیایی ارزان، رئیس جمهور، وزارتخانه های صمت و جهاد کشاورزی را ملزم کرد مراقبت های لازم را برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا های مصرفی و اقلام خوراکی در ماه پایانی امسال به عمل آورند و اجازه هیچ گونه افزایش قیمت کالا ها را ندهند.

رئیسی: حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگان را سریعا پرداخت کنید

به گزارش تسنیم، در جلسه یکشنبه شب ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست سید ابراهیم رئیسی، موضوع تغییرات لایحه بودجه سال 1401 در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مسئولان سازمان برنامه و بودجه گزارشی از تغییراتی که کنندگان مجلس شورای اسلامی در بودجه سال آینده ایجاد کرده اند ارائه دادند.

رئیس جمهور تاکید کرد که بودجه با نگاهی واقع بینانه به درآمد ها و منابع کشور دیده شود و مسئولان سیاست های دولت را در چارچوب بررسی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی پیگیری کنند.

رئیسی گفت: ایجاد ثبات در کلیه متغیر های کلان اقتصادی مورد توجه قرار گیرد و همه سیاست های دولت در بودجه سال 1401 به گونه ای باشد تا علاوه بر ثبات، سبب رونق سرمایه گذاری، تولید، کارآفرینی و اشتغال شود.

در ادامه این جلسه گزارشی از شرایط بازار و فرایند قیمت ها ارائه شد و رئیس جمهور، وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی را ملزم کرد مراقبت های لازم را برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا های مصرفی و اقلام خوراکی در ماه پایانی امسال به عمل آورند و اجازه هیچ گونه افزایش قیمت کالا ها را ندهند.

همچنین در این جلسه موضوع تامین و پرداخت عیدی بازنشستگان مورد توجه قرار گرفت و رئیسی سازمان برنامه و بودجه و دستگاه های اجرایی را ملزم کرد حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگان را سریعا پرداخت کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 2076

به "رئیسی: حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگان را سریعا پرداخت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگان را سریعا پرداخت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید