زمین خواران لودر ماموران شهرداری اهواز را آتش زدند

به گزارش تور آسیایی ارزان، شهردار منطقه 3 اهواز با اشاره به درگیری تعدادی از افراد زمین خوار با عوامل اجرائیات شهرداری گفت: دو نفر از عوامل اجرائیات شهرداری که جهت تخریب یک ساختمان تصرفی اقدام نموده بودند، توسط متصرفان زمین خوار مصدوم و دچار سوختگی شدند.

زمین خواران لودر ماموران شهرداری اهواز را آتش زدند

مجتبی یوسفی در مصاحبه با تور آسیایی ارزان، با بیان اینکه بحث زمین خواری در برخی مناطق اهواز مخصوصا منطقه سه شهرداری بسیار جدی است، اظهار کرد: بعد از ظهر روز گذشته (25 مردادماه) دو نفر از ماموران اجرائیات شهرداری با حکم قضایی جهت تخریب یک ساختمان تصرفی به منطقه فرهنگیان رفتند.

وی اضافه نمود: با حضور ماموران اجرائیات، این افراد زمین خوار به عوامل اجرائیات حمله ور گردیده و روی لودر و سرنشینان آن بنزین ریخته و لودر را آتش زدند.

شهردار منطقه 3 اهواز ادامه دارد: در این حادثه دو نفر از عوامل اجرائیات دچار سوختگی 50 درصدی و 30 درصدی شدند.

یوسفی توضیح داد: فرد متصرف بعد از آتش زدن لودر و سرنشین آن اقدام به تیراندازی کرد و پس از آن نیز به سمت ساختمان شهرداری منطقه 3 اهواز حمله ور شد که درب ورودی شهرداری آسیب دیده و کنده گردیده است.

وی اعلام کرد: برخی از مردم فکر می نمایند که زمین خواران افرادی بی بضاعت هستند در حالی که برخی از این افراد در حال ساخت و ساز ملک های تجاری هستند. این فرد متصرف نیز سابقه زمین خواری دارد و تاکنون هشت ملک تجاری احداث نموده است.

یوسفی گفت: شهرداری ضابط قضایی نیست و تنها می تواند اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از تصرفات انجام دهد یا در صورتی که زمینی از املاک مسکن و شهرسازی و یا ارگانی دیگر به این سازمان داده گردد، از آن حفاظت و نگهداری کند.

شهردار منطقه 3 اهواز اظهار کرد: این تصرفات سرانه عمومی هستند که جزو املاک مسکن و شهرسازی محسوب می شوند و باید به پارک و درمانگاه و بیمارستان و مدرسه تبدیل شوند.

منبع: isna.ir
انتشار: 15 شهریور 1397 بروزرسانی: 24 بهمن 1397 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 27

به "زمین خواران لودر ماموران شهرداری اهواز را آتش زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین خواران لودر ماموران شهرداری اهواز را آتش زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید