سفر مسئولان وزارت بهداشت عمان به ایران

به گزارش تور آسیایی ارزان، عضو کمیسیون بهداشت مجلس از سفر مسئولان وزارت بهداشت و درمان عمان به ایران در آینده ای نزدیک اطلاع داد.

سفر مسئولان وزارت بهداشت عمان به ایران

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

اکبر ترکی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی تور آسیایی ارزان، در تشریح سفر هیئت ایرانی به کشور عمان ، گفت: این سفر 30 فروردین با حضور حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان سازمان غذا و دارو و بنده به نمایندگی از کمیسیون بهداشت مجلس انجام شد.

وی درباره دست آوردهای سفر اعضای هیئت ایرانی به کشور عمان، گفت: در دیدار اعضای هیئت ایرانی با مسئولان وزارت بهداشت و درمان عمان مقرر شد در زمینه پزشک متخصص و فوق تخصص و همچنین مبادله دانشجو در رشته پزشکی، ایران با عمان همکاری هایی داشته باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه عمان وارد کننده دارو از کشورهای دیگر است، گفت: در این سفر همچنین موافقت نامه هایی بین ایران و عمان منعقد شد تا این دو کشور بتوانند مبادلات دارویی داشته باشند و همچنین زمینه صادرات دارو از سوی شرکت های دارو سازی ایرانی به این کشور فراهم گردد.

ترکی با اشاره به دست آورد دیگر سفر هیئت ایرانی به کشور عمان، توضیح داد: در این سفر مقرر شد نمایشگاهی از طرف شرکت های دارو سازی ایرانی در عمان برگزار گردد تا شرکت های وارد کننده دارویی عمان، بتوانند با محصولات شرکت های دارو سازی ایرانی آشنا شوند.

نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس از سفر مسئولان وزارت بهداشت عمان و همچنین مدیران شرکت های عمانی وارد کننده دارو به ایران به منظور آشنایی با محصولات شرکت های دارو سازی ایرانی در آینده ای نزدیک اطلاع داد.

انتهای پیغام،

منبع: تسنیم
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 427

به "سفر مسئولان وزارت بهداشت عمان به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر مسئولان وزارت بهداشت عمان به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید