سه پروژه ایرانسل برای احداث و بازسازی مدارس در لرستان افتتاح شد

به گزارش تور آسیایی ارزان، مدارس احداث و بازسازی شده ایرانسل در لرستان، با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل ایرانسل، افتتاح شد.

سه پروژه ایرانسل برای احداث و بازسازی مدارس در لرستان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ظهر پنجشنبه 18 مهرماه، آیین افتتاح دبیرستان های بازسازی شده دخترانه شاهد پلدختر، پسرانه حمزه روستای گل گل و دبیرستان دخترانه تازه احداث شده ایرانسل شهر معمولان، در استان لرستان، که پس از سیل فروردین ماه سال جاری آسیب دیده بود، با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، دکتر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، سید موسی خادمی استاندار لرستان، سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از دیگر مدیران استان و خیران مدرسه ساز کشور، برگزار گردید.

در این مراسم دکتر بیژن عباسی آرند با اشاره به فعالیت های اجرا شده در حوزه آموزش از سوی ایرانسل گفت: در جریان سیل شدید فروردین 98، ایرانسل اقدامات بسیاری را عملیاتی کرد، از آن جمله پایدار نگهداشتن شبکه در شرایط سخت و بحرانی و ارائه تماس و پیامک رایگان، یاری به هموطنان سیل زده به وسیله سازمان هلال احمر بود.

عباسی آرند همچنین با تاکید بر توجه ایرانسل به آینده بچه ها سیل زده و مسوولیت های اجتماعی که ایرانسل برای خود قائل است، اضافه نمود: ما برای احداث و بازسازی 5 مدرسه در استان های لرستان، خوزستان و گلستان برنامه ریزی کردیم که امروز یک مدرسه احداث شده و دو مدرسه بازسازی شده در لرستان، افتتاح می شوند.

مدیرعامل ایرانسل ادامه داد: ما زیر عنوان پروژه مدارس درخشان قبلاً مدارسی را در سیستان و بلوچستان تجهیز نموده ایم که امروز زیر نظر بهترین دبیران به صورت آنلاین درحال آموزش هستند، برنامه ما آن است که در مدارس این استان نیز این فعالیت را گسترش دهیم.

کاظم قلم چی، فعال حوزه آموزش و از خیران مدرسه ساز کشور با ابراز خرسندی از حضور ایرانسل در امر اموزش گفت: حضور سازمان ها و بنگاه های مالی بزرگ مثل ایرانسل در امر مدرسه سازی و زیرساخت های آموزشی بسیار مغتنم است.

در انتها این مراسم، از دکتر عباسی آرند، با حضور وزیر آموزش و پرورش، برای فعالیت های تاثیرگذار ایرانسل در حوزه ساخت و تجهیز مدارس استان های سیل زده، تقدیر شد.

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با ما تماس بگیرید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 410

به "سه پروژه ایرانسل برای احداث و بازسازی مدارس در لرستان افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه پروژه ایرانسل برای احداث و بازسازی مدارس در لرستان افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید