شرایط سال جاری لیگ فوتسال بانوان متفاوت بود، عیار تیم ها سنجیده نشد

به گزارش تور آسیایی ارزان، به گزارش خبرنگاران، در هفته پایانی دور مقدماتی رقابت های لیگ برتر فوتسال زنان، تیم مس رفسنجان در حالی مقابل تیم هیئت فوتبال اصفهان قرار خواهد گرفت که این تیم از صعود به مرحله نهایی رقابت ها بازماند. مس رفسنجان قهرمان فصل گذشته رقابت ها بود و عاطفه رضایی به عنوان هفتمین مربی برتر دنیا در رده باشگاهی نهاده شد.

شرایط سال جاری لیگ فوتسال بانوان متفاوت بود، عیار تیم ها سنجیده نشد

عاطفه رضایی سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان در مصاحبه با خبرنگاران، درباره عدم صعود این تیم به مرحله نهایی گفت: در هفته پایانی با تیم هیئت فوتبال اصفهان در رفسنجان بازی داریم. ما می توانستیم در این بازی مانند سایر تیم ها انصراف دهیم چرا که تکلیف تیم های صعود نماینده به مرحله نهایی تعیین شده است اما خواستیم که بازی پایانی را انجام دهیم. به دلیل یک امتیاز از صعود به مرحله نهایی باز ماندیم. درگروه سختی قرار داشتیم.

وی در ادامه تاکید نمود: سال جاری با توجه به شرایط کرونایی کشور رقابت ها در دو گروه انجام شد. به همین دلیل ما 5 بازی در مرحله رفت و 5 بازی در مرحله برگشت انجام دادیم و به همین دلیل عیار تیم ها به خوبی سنجیده نشد. تیم مس رفسنجان با 3 باخت حذف شد.

رضایی تاکید نمود: با توجه به اینکه مدافع عنوان قهرمانی بودیم انتظارات روی تیم زیاد بود و همین شرایط را سخت کرد و نتوانستیم جز 4 تیم مرحله نهایی باشیم.

وی درباره شیوه برگزاری مسابقات نیز ادامه داد: به خاطر کرونا رقابت ها در دو گروه برگزار گردید در حالی که همواره در یک گروه بود و در نهایت 4 تیم در پلی آف حاضر می شدند. سال گذشته تیم مس برای قهرمانی 28 بازی را پشت سر گذاشت و توانست عنوان قهرمانی را بدست آورد اما سال جاری شرایط متفاوت است.

سرمربی تیم فوتسال مس گفت: در هر دو گروه، تیم هایی حضور داشتند که شایسته حضور در لیگ برتر نبودند. زمانی که آنها 20 گل و یا 18 گل دریافت می نمایند به خوبی نمایانگر همه چیز است. شاید بهتر بود رقابت ها با حضور 10 تیم در یک گروه به صورت رفت و برگشت انجام می شد تا حق تیمی ضایع نمی شد و عیار تیم ها تعیین می شد. اما به هر حال به خاطر کرونا این اتفاقات رخ داد. اتفاق بد دیگر این بود که بعضی از تیم ها به دلیل انصراف حریفانشان 9 امتیاز به آسانی دریافت کردند و این بی عدالتی بود. نمی خواهم ناکامی مان را توجیه کنم اما به هر حال چنین اتفاقاتی رخ داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1632

به "شرایط سال جاری لیگ فوتسال بانوان متفاوت بود، عیار تیم ها سنجیده نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط سال جاری لیگ فوتسال بانوان متفاوت بود، عیار تیم ها سنجیده نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید