لمپارد: بایرن مونیخ درس سختی به ما داد، چلسی دیگر آن تیمی نیست که هر سال به نیمه نهایی یا فینال می رسید

به گزارش تور آسیایی ارزان، سرمربی تیم فوتبال چلسی شکست خانگی سنگین شاگردانش مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را یک درس آموزنده برای آنها دانست.

لمپارد: بایرن مونیخ درس سختی به ما داد، چلسی دیگر آن تیمی نیست که هر سال به نیمه نهایی یا فینال می رسید

با تور آلمان ارزان زمستان 99 از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش تور آسیایی ارزان، فرانک لمپارد پس از باخت 3 بر صفر خانگی شب گذشته (سه شنبه) شاگردانش مقابل بایرن مونیخ در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تور آسیایی ارزان گفت: فوتبال در این سطح از رقابت ها همین است. سطح بازی بایرن مونیخ عالی بود. آنها تیم بسیار قدرتمندی هستند و من هم این را می دانستم. می دانستم اگر درست بازی نکنیم و رویکرد مناسبی نداشته باشید، کارمان خیلی سخت خواهد بود و همین اتفاق هم رخ داد. ما در حرکات پا به توپ مان مسلط نبودیم و این چیزی است که بیش از همه بابتش افسوس می خورم. درس آموزنده ای گرفتیم. این بازی نشان داد که باید خودمان را به چه سطحی برسانیم. این لیگ قهرمانان است. به عنوان تیمی که سال هاست در مرحله حذفی لیگ قهرمانان حضور نداشته است، ما سطح تیم ما دچار افت شده و این یک واقعیت است.

لمپارد ادامه داد: بسیاری از بازیکنان ما امروز یا کلاً در رقابت ها اروپایی بازی ننموده اند یا در لیگ اروپا بازی نموده اند که سطح آن با لیگ قهرمانان تفاوت زیادی دارد. مطمئناً این چلسی آن تیمی نیست که به صورت متوالی در مراحل نیمه نهایی یا فینال های لیگ قهرمانان شرکت می کرد و آنها را می برد. تنها کاری که می گردد انجام داد این است که به هیچ بخشی از تیم جز عملکرد خودمان نگاه نکنیم. بازیکنان من باید از خودشان بپرسید که من مقابل چه کسی بازی کردم و عملکرد چطور بود.

با وجود شکست خانگی سنگین، لمپارد از حذف شده دانستن تیمش خودداری کرد، هر چند اعتراف کرد که تیمش از الان باید روی لیگ برتر تمرکز کند. او عنوان نمود: هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم جز قبول واقعیت جایگاهی که هستیم. حالا باید برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده بجنگیم چون می خواهیم فصل بهتری برای خودمان بسازیم. بازی برگشت هم هست و ما باید به مونیخ برویم و با افتخار بازی کنیم، ببینم چه کاری می توانیم انجام دهیم. زمانی که راهنمایی چلسی را قبول کردم، می دانستم که این تیم باید پیشرفت کند و ما به کارمان ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 805

به "لمپارد: بایرن مونیخ درس سختی به ما داد، چلسی دیگر آن تیمی نیست که هر سال به نیمه نهایی یا فینال می رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: بایرن مونیخ درس سختی به ما داد، چلسی دیگر آن تیمی نیست که هر سال به نیمه نهایی یا فینال می رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید