مالزی در چارچوب توافق با اوپک فراوری نفت خود را کاهش می دهد

به گزارش تور آسیایی ارزان، وزیر امور خارجه مالزی گفت مالزی توافق نموده همچنان به قرارداد کاهش فراوری متعهد بماند و فراوری نفت خود را 15 هزار بشکه در روز کاهش دهد .

مالزی در چارچوب توافق با اوپک فراوری نفت خود را کاهش می دهد

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش تور آسیایی ارزان به نقل از رویترز، پس از توافق بین اوپک و سایر فراورینمایندگان نفت برای کاهش عرضه جهانی، مالزی 6 ماه دیگر به روند کاهش فراوری خود ادامه می دهد .

اوپک و فراوری نمایندگان غیر عضو اوپک در روز آدینه طی نشستی در وین توافق کردند دور جدیدی از کاهش فراوری را از ژانویه تا ماه ژوئن 2019 شروع نمایند و 1.2 میلیون بشکه در روز از فراوری نفت کم نمایند .

وزیر امور خارجه مالزی در بیانیه ای در روز شنبه گفت مالزی توافق نموده همچنان به قرارداد کاهش فراوری متعهد بماند و فراوری کل نفت خود را 15 هزار بشکه در روز کاهش دهد .

مالزی عضو اوپک نیست. در سال 2016 مالزی به وسیله شرکت نفت دولتی پترولیان نسیونال برهاد خاطرنشان کرد که فراوری نفت خود را 20 هزار بشکه در روز کاهش می دهد. این کاهش فراوری بخشی از تعهد این کشور به قرارداد کاهش فراوری بین اوپک و سایر فراورینمایندگان غیر عضو اوپک بود .

توافق اولیه به رهبری روسیه، بعدا برای یک سال دیگر تا انتها 2018 تمدید شد .

وزیر امور خارجه مالزی گفت: حتی با این که ما یک کشور کوچک فراوری نماینده نفت هستیم، با کشورهای دیگر فراوری نماینده در دنبال کردن هدف استراتژیک تعادل بازار جهانی همکاری می کنیم، چون به نفع تمام فراورینمایندگان و مصرف نمایندگان نفت است .

7

منبع: تسنیم
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 468

به "مالزی در چارچوب توافق با اوپک فراوری نفت خود را کاهش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالزی در چارچوب توافق با اوپک فراوری نفت خود را کاهش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید