محمدیان با شکست شعبانی قهرمان جام زیلکوفسکی شد، کریمی با شکست آمریکا برنز گرفت

به گزارش تور آسیایی ارزان، در جریان ملاقات فینال وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان، محمدحسین محمدیان با شکست علی شعبانی به مدال طلای این رقابت ها رسید.

محمدیان با شکست شعبانی قهرمان جام زیلکوفسکی شد، کریمی با شکست آمریکا برنز گرفت

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های روز نخست کشتی آزاد جام زیلکوفسکی در ورشو مرکز لهستان، محمدحسین محمدیان و علی شعبانی از ایران به مصاف هم رفتند که در سرانجام محمدیان با فزونی خفیف یک بر یک مقابل شعبانی به مدال طلای این رقابت ها رسید.

محمدیان پیش از این در دور نخست خود مقابل کالین مور از آمریکا با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد هم با نتیجه 10 بر صفر سریک باخیتخانوف از قزاقستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در نیمه نهایی هم در ملاقاتی مهم در راه رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک، برابر علیرضا کریمی 2 بر 2 به فزونی رسید و راهی فینال شد.

در آن سوی جدول هم علی شعبانی دیگر نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل ماگومدحاجی نوراف دارنده مدال برنز دنیا از مقدونیه با نتیجه 9 بر 2 به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف علیشیر یرگالی دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان رفت و با برد 7 بر 2 راهی فینال شد.

علیرضا کریمی هم در ملاقات رده بندی مقابل کالین مور از آمریکا با نتیجه 2 بر 2 به فزونی رسید و به مدال برنز دست یافت.

علیرضا کریمی، محمد حسین محمدیان و علی شعبانی با نظر کادر فنی تیم ملی برای معرفی نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران در المپیک توکیو راهی این رقابت ها شدند.

باید دید با توجه به 2 پیروزی نزدیک 2 بر 2 و یک بر یک محمدیان مقابل علیرضا کریمی و علی شعبانی، آیا این کشتی گیر صاحب دوبنده وزن 97 کیلوگرم در المپیک شده یا در حاشیه این رقابت ها بار دیگر ملاقات رو در رو هم برگزار می گردد؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1751

به "محمدیان با شکست شعبانی قهرمان جام زیلکوفسکی شد، کریمی با شکست آمریکا برنز گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدیان با شکست شعبانی قهرمان جام زیلکوفسکی شد، کریمی با شکست آمریکا برنز گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید