مهاجم خارجی استقلال نیامده، رفت؛ چرا فوتاکس شاگرد مجیدی نشد؟

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران: استقلال با فرهاد مجیدی در پی خریدن مهاجم خارجی است. از مدت ها قبل اسم شده که این تیم برای خط حمله اش یک مهاجم کارکشته می خواهد و در این بین از چندین گزینه هم نام برده شد. اگرچه پیش از این از حضور بازیکنانی همانند جووینکو صحبت می شد، ولی اواخر هفته پیش اسم شد که استقلال در پی جذب مارکو فوتاکس است.

مهاجم خارجی استقلال نیامده، رفت؛ چرا فوتاکس شاگرد مجیدی نشد؟

مارکو فوتاکس مهاجم 31 ساله و مجارستانی که سابقه حضور در لسترسیتی را هم داشت مذاکرات اولیه ای با آبی پوشان استقلال داشت و قرار شد برای انجام تست های مربوطه امروز و فردا به تهران برسد. حال، اما به نظر می رسد این مذاکره ناتمام مانده و استقلال قید خرید این مهاجم را زده است. در واقع آنطور که ورزش سه نوشته، استقلال به دو علت از خرید این بازیکن منصرف شده است.

اولین علتی که باعث شده مذاکره فوتاکس با استقلال نیمه کاره بماند رقم قرارداد داست؛ پیشنهاد استقلال 250 هزار دلار و رقم درخواستی فوتاکس 400 هزار دلار بوده است. اسم شده فرهاد مجیدی به مدیران باشگاه گفته این بازیکن ارزش پرداخت 400 هزار دلار را ندارد. از طرفی دیگر، موضوع پرداخت مالیات هم دردسر ساز شده است؛ از الان به بعد باشگاه های ایرانی اجازه پرداخت مالیات بازیکن را ندارند و بازیکنان خودشان باید این رقم را پرداخت نمایند. این هم موضوعی دیگر برای اختلاف نظر مارکو فوتاکس با استقلال شده تا پرونده حضورش در باشگاه آبی تهران بسته گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1859

به "مهاجم خارجی استقلال نیامده، رفت؛ چرا فوتاکس شاگرد مجیدی نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم خارجی استقلال نیامده، رفت؛ چرا فوتاکس شاگرد مجیدی نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید