موافقت بازیکنان ساوتهمپتون با کاهش حقوق شان برای جلوگیری از اخراج کارکنان باشگاه

به گزارش تور آسیایی ارزان، ساوتهپتون به اولین باشگاه در لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که بازیکنان و اعضای کادر فنی و اجرایی اش به کاهش حقوق شان برای یاری به باشگاه رضایت دادند.

موافقت بازیکنان ساوتهمپتون با کاهش حقوق شان برای جلوگیری از اخراج کارکنان باشگاه

به گزارش تور آسیایی ارزان و به نقل از نشریه سان، باشگاه ساوتهمپتون با انتشار بیانیه ای اعلام نمود که تمامی بازیکنان، مربیان و اعضای کادر اجرایی و مدیریتی باشگاه با کاهش بخشی از حقوق شان برای سه ماه آینده به منظور یاری به این باشگاه رضایت خود را اعلام نموده اند.

در نتیجه شیوع کرونا در اروپا و تعلیق تمامی لیگ های مهم قاره سبز، ضرر های مالی هنگفتی به باشگاه ها وارد آمده که دلیل آن از دست دادن درآمد های حاصل از حق پخش، فروش بلیت و عقد قرارداد های اسپانسری است.

در این شرایط گزینه های زیادی برای باشگاه به منظور جبران ضررهای وارده باقی نمانده که یکی از آنها کاهش حقوق بازیکنان است. در این مورد هم اما اختلافات و جنجال های زیادی به وجود آمده و هنوز هیچ تیمی در لیگ برتر انگلیس به صورت رسمی نتوانسته بود رضایت تمامی اعضای خود را جلب کند. اعضای باشگاه ساوتهپتون اما برای شروع جنبش یاری به باشگاه ها پیشقدم شدند و تا سه ماه آینده قید بخشی از حقوق های خود را زدند.

با اعلام آمادگی بازیکنان و اعضای کادر فنی به عنوان افرادی که بیشترین حقوق را از قدیس ها می گیرند، باشگاه با کارکنان خود قطع همکاری نخواهد کرد و به این ترتیب منبع درآمد آنها در روزهایی بحرانی شیوع کرونا قطع نخواهد شد.

رالف هازن هوتل، سرمربی آلمان ساوتهمپتون در این باره موافقت خود و بازیکنانش با کاهش بخشی از حقوق آنها در ماه های آوریل، می و ژوئن، گفت: ما این کار را کردیم تا به حفاظت از آینده باشگاه و کارکنان آن و جامعه ای که به آن خدمت می کنیم، یاری نموده باشیم.

در همین حال باشگاه ساوتهمپتون اعلام نمود که برای هیچ یک از کارکناش مرخصی بدون حقوق در نظر نخواهد گرفت و از یارانه ای که دولت برای یاری به فعالیت های مالی آسیب پذیر در نظر گرفته است هم استفاده نمی کند.

در نتیجه شرایط به وجود آمده و ضرر های مالی وارده آمده به لیگ برتر، تعدادی از باشگاه های جزیره از جمله تاتنهام، نیوکاسل، نوریچ و بورنموث با کارکنار کادر غیرفوتبالی خود به طور موقت قطع همکاری نموده اند. باشگاه لیورپول هم چنین تصمیمی گرفته بود که پس از نقدها بسیار از سران این باشگاه، از اجرای تصمیم خود صرفنظر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 12 خرداد 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 947

به "موافقت بازیکنان ساوتهمپتون با کاهش حقوق شان برای جلوگیری از اخراج کارکنان باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت بازیکنان ساوتهمپتون با کاهش حقوق شان برای جلوگیری از اخراج کارکنان باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید