نکونام: بازی با صنعت نفت آبادان کلید موفقیت ماست

به گزارش تور آسیایی ارزان، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بازی با نفت آبادان را کلید موفقیت تیمش دانست.

نکونام: بازی با صنعت نفت آبادان کلید موفقیت ماست

به گزارش خبرنگاران جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: می دانیم بازی با نفت آبادان مثل همه مسابقات سخت است. البته تمام بازی ها سخت هستند و شرایط به صورتی است که در جدول همه تیم ها سخت امتیاز می دهند و سخت گل می خورند. تیم ها سخت کوش هستند و شرایط را برای همه سخت می نمایند.

وی ادامه داد: تیم نفت را بررسی نموده ایم و امیدوارم فردا بازیکنانم با تمرکز بالا و عملکرد خوب، یک بازی جاندار انجام داده و بتوانیم به موفقیت برسیم. فکر می کنم این بازی کلید موفقیتمان است. تا به امروز نتوانسته ایم تفاضل گلمان را مثبت کنیم و امیدوارم فردا این اتفاق بیفتند و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم و به شرایط مورد نظر برسیم. نفت آبادان تیم خوبی است و با برنامه بازی می نماید و بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد. بازیکنانی که فوتبال بلد هستند و از لحاظ تکنیک فردی و تاکتیکی تیم خوب و قابل احترامی هستند. می دانیم بازی سختی داریم اما آماده هستیم یک بازی خوب و با تمرکز بالا انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره مصدومان تیمش نیز گفت: وحید حیدریه به تیم اضافه شده است و اگر احتیاج باشد فردا بازی می نماید. کولیبالی هم با تیم در حال تمرین است و امیدوارم بتوانیم از او استفاده کنیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که کسر امتیاز از گل گهر سیرجان را چطور می بینید؟ گفت: ما بازی رو در روی مان را انجام دادیم و سه امتیاز را کسب نموده ایم و این موضوعی نیست که به تیم من مربوط به گردد. فدراسیون و لیگ نیز قانون دارند و اگر هر کسی هر خلافی انجام داده باشد تنبیه می گردد. به هر حال این موضوع به ما مربوط نمی گردد و به آن ورود نمی کنیم.

وی درباره تقویت تیمش در نیم فصل نیز عنوان نمود: حداقل با 8 بازیکن تا به امروز صحبت نموده ایم اما می دانید شرایط نیم فصل به صورتی است که باتوجه به این که بازیکنان قرارداد دارند سخت است که با آنها قرارداد ببندیم. البته اینکه از الان با آنها مذاکره داشته ایم کار غیر قانونی نیست زیرا شش ماه قبل از اینکه قرارداد بازیکن با تیمش به اتمام برسد می توانیم با او مذاکره کنیم. باید ببینیم نهایتاً چه اتفاقی می افتد. در حال کوشش هستیم تا بتوانیم برترین نفرات را که شرایط ایده آلی دارند جذب کنیم. بازیکن خارجی هم زیر نظر داریم به ویژه بازیکن آسیایی. با باشگاه او در حال مذاکره ایم و امیدوارم در چند روز آینده به توافق برسیم. بازیکن خوبی است و آن را به صورت کامل می شناسم و موقعی که بازی می کردم و مربی تیم ملی بودم، بازی او را دیده ام. این بازیکن از شرایط فعلی در تیمش رضایت ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 2001

به "نکونام: بازی با صنعت نفت آبادان کلید موفقیت ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: بازی با صنعت نفت آبادان کلید موفقیت ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید