ورناصری: محدودیت اعتباری در تکمیل پروژه های مدرسه سازی نداریم

به گزارش تور آسیایی ارزان، تهران (پانا) - معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور طی بازدید از پروژه های شهرستان های اردبیل و نمین بیان نمود کیفیت اجرای پروژه های مدرسه سازی به طور مرتب ارزیابی می شود.

ورناصری: محدودیت اعتباری در تکمیل پروژه های مدرسه سازی نداریم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین جهت را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان در بازدید از پروژه های در دست ساخت استان اردبیل اظهار کرد: هدف ما از حضور در استان ها و بازدید از پروژه های عمرانی در بخش مدرسه سازی رسیدگی به مسائل پروژه ها و توجه به کیفیت اجرای آنهاست تا ایرادات و اشکالات احتمالی در این زمینه برطرف شود.

وی با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی گاه مسائل و تنگناهایی به وجود می آید که حل آن از حیطه اختیارات استان ها خارج است، گفت: در این بازدیدها سعی می کنیم تا شرایط پروژه ها را مورد بررسی کارشناسی قرار داده تا با همفکری مسئولان استانی درصدد برطرف مسائل فنی و اعتباری باشیم.

ورناصری در مورد اجرای پروژه ها و نظارت مستمر کارشناسان فنی در این زمینه گفت: در مجموع کیفیت اجرای پروژه های عمرانی در بخش مدرسه سازی با معیارهای فنی به طور مرتب ارزیابی می شود.

وی گفت: در سفر یک روزه به این استان از پروژه های مدرسه سازی در شهرها و روستاهای نمین و همچنین اردبیل بازدید کردیم تا از نزدیک در جریان احداث و تکمیل این پروژه ها قرار گرفته و که براساس فرایند اجرای این پروژه ها، اعتبارات مورد نیاز برای بهره برداری آنها در نظر گرفته شود و آماده بهره برداری شوند.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در مورد پروژه حیات طیبه نیز بیان نمود: پروژه ای که با نام حیات طیبه در استان ها در حال تکمیل و بهره برداری است با نقشه و تیپ متفاوت متناسب با شرایط استان ها در حال اجراست که در استان اردبیل نیز بعد از گذشت سال ها این پروژه به زودی تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

ورناصری ضرورت اصلاح نمای مجتمع آموزشی حیات طیبه را یادآور شد و بیان نمود: با اصلاح نما و تکمیل بخش های مختلف این مجموعه تلاش بر این است تا مطلوب ترین فضای آموزشی برای نسل آینده از ابتدایی تا خاتمه دوره متوسطه دوم فراهم آمده و دغدغه تامین فضای آموزشی و پرورشی برطرف شود.

مدیر کل نوسازی مدارس استان اردبیل در حاشیه این بازدید ها گفت: با مساعدت سازمان نوسازی مدارس هیچگونه محدودیت اعتباری برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در استان اردبیل وجود ندارد و با تزریق اعتبار در هفته های گذشته بخشی از بدهی پیمانکاران و مطالبات آنها پرداخت شده و انتظار می رود ماحصل سفر امروز نیز تامین اعتبار مناسب برای تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی باشد تا هموطنان در شهرهای مختلف از مزایای این مجموعه ها استفاده کنند.

دولت لطفی گفت: در این بازدید معاون فنی و نظارت سازمان از مدرسه 6 کلاسه نمین، مدرسه تخریبی روستای ننه کران و پروژه مدرسه سازی روستای سوها که از محل تخریب و بازسازی در حال احداث است، بازدید کرد تا از نزدیک در جریان فرایند احداث این پروژه ها قرار گیرد.

وی بیان نمود: در شهر اردبیل نیز از مدرسه 12 کلاسه کوثر، مدرسه 12 کلاسه خیرساز پروفسور خدابخش، مدرسه شهید اصلانی(هاجر) که در قالب 12 کلاس اجرایی و عملیاتی شده، مدرسه 6 کلاسه پور سینا و 12 کلاسه روستای آق بلاغ آقا جان خان بازدید شد که بخش عظیمی از این واحدهای آموزشی در مرحله تکمیل و بهره برداری قرار دارند.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل افزود: از مهمترین و بزرگترین مجتمع آموزشی استان که با عنوان حیات طیبه در شهرک کارشناسان با پیشرفت 90 درصد در حال احداث است، به زودی با حضور مسئولان کشوری به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1265

به "ورناصری: محدودیت اعتباری در تکمیل پروژه های مدرسه سازی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورناصری: محدودیت اعتباری در تکمیل پروژه های مدرسه سازی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید