وزیر کشور انگلیس: همه مقامات دخیل در پرونده آزار جنسی بچه ها باید استعفا نمایند

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران: وزیر کشور انگلیس با محکوم کردن مقامات شهر روترهام که گزارش آزار جنسی 1400 کودک را نادیده گرفتند، تأکید کرد تمام این مقامات باید از سمت خود کناره گیری نمایند.

وزیر کشور انگلیس: همه مقامات دخیل در پرونده آزار جنسی بچه ها باید استعفا نمایند

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل تور آسیایی ارزان به نقل از دیلی تلگراف، ترزا می وزیر کشور انگلیس با محکوم کردن مقامات شهر روترهام که نتوانستند در قبال سوءاستفاده جنسی از 1400 کودک اقدام نمایند گفت تمام مقاماتی که این آزار جنسی را نادیده گرفتند باید کناره گیری نمایند.

گزارشی که اخیراً منتشر شده نشان می دهد که 1400 کودک در سال های بین 1997 تا 2013 مورد آزار جنسی قرار گرفته اند اما پلیس به اطلاعات مربوط به این موضوع بی توجه بوده یا عمداً آنها را از بین برده است.

به نظر می رسد اظهار نظر وزیر کشور انگلیس واکنشی به معاون رئیس شورای شهر روترهام است که با وجود افزایش نقدها از عملکرد پلیس این شهر درخصوص پرونده آزار جنسی بچه ها این شهر و عدم رسیدگی پلیس به این موضوع گفت که از شاون رایت، پلیس و کمیسیونر جرایم منطقه یورکشایر جنوبی نخواهد خواست تا از سمت خود استعفا کند.

اعضای جامعه پاکستانی های انگلیس نیز پس از انتشار گزارشی مبنی بر اینکه پلیس و مقامات دولتی انگلیس به دلیل نگرانی از نژادپرستی در شهر روترهام به پرونده های مربوط به آزار جنسی رسیدگی نکرده اند به شدت اعتراض کردند.

پ

منبع: تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 466

به "وزیر کشور انگلیس: همه مقامات دخیل در پرونده آزار جنسی بچه ها باید استعفا نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور انگلیس: همه مقامات دخیل در پرونده آزار جنسی بچه ها باید استعفا نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید