وقتی شهردار بروجرد در نقش پاکبان ظاهر می گردد

به گزارش تور آسیایی ارزان، شهردار بروجرد به همراه فرزندان خود، مدیران و معاونان شهرداری عصرامروز اقدام به پاکسازی خیابان های بروجرد کرد.

وقتی شهردار بروجرد در نقش پاکبان ظاهر می گردد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش ، امروز رحیم جافری شهردار بروجرد در هوای بارانی بروجرد به همراه مدیران بخش های مختلف شهرداری این شهرستان لباس پاکبانی را به تن نموده و پا به پای رفتگران و دیگر کارگران و نیرو های شهرداری اقدام به پاکسازی خیابان های بروجرد کردند.

رحیم جافری اظهار کرد: به منظور کاهش هزینه ها، توسعه، مدیریت اصولی و اقدامات شهرسازی تصمیم گرفتم که وارد میدان عمل شده و پا به پای کارگران شهرداری جارو بزنیم.

اوافزود: هم خودم و هم نیرو های خدوم شهرداری، مدیران و معاونان از این اقدام ناراحت نیستیم و خیلی هم خوشحالیم و می خواهم این را ثابت کنم که اگر مدیری بخواهد کارکند و مثمر ثمر باشد، نباید صندلی برایش مهم باشد.

شهردار بروجرد اعلام کرد: متاسفانه نیرو های مازاد شهرداری که همه حکم خدماتی دارند حاضر نیستند براساس ضوابط، قانون و حکمشان کار نمایند به همین خاطر در حال حاضر نیرو های خدماتی ما کاهش پیدا نموده و به همین دلیل قرار شد خودمان اقدام کنیم تا شهر را پاکسازی کنیم. با تمرد کردن از کار نمی توانند مرا مجبور نمایند که حکمشان را تغییر دهم، چون طبق قانون هرکسی باید جای خودش باشد و کسانی هم که تمرد می نمایند اگر تا مهلت باقی مانده سرپست و سمت اصلی خود برنگردند از کار اخراج خواهند شد.

او اعلام کرد: از مردم فهیم بروجرد می خواهم که به این سناریوسازی ها و توطئه هایی که می گردد اهمیت ندهند و مراقب جو سازی هایی که علیه شهرداری می گردد باشند، خواهش بنده این است که با سازمان شهرداری که به خودشان تعلق دارد همکاری نمایند.

بهره برداری از 10 پروژه باز آفرینی شهری تا خاتمه سال

منبع: تسنیم

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 617

به "وقتی شهردار بروجرد در نقش پاکبان ظاهر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی شهردار بروجرد در نقش پاکبان ظاهر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید