ونزوئلا باز هم از تحریم خلاص نشد

به گزارش تور آسیایی ارزان، ایسنا نوشت: اتحادیه اروپا از تصمیمش برای تمدید تحریم ها علیه ونزوئلا برای یک سال دیگر با ادعای مقصر بودن دولت کاراکاس در تداوم بحران سیاسی و اقتصادی این کشور خبر داد.

ونزوئلا باز هم از تحریم خلاص نشد

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا امروز دوشنبه در نشستی تصمیم گرفتند تحریم های این اتحادیه علیه ونزوئلا شامل تحریم تسیلحاتی و ممنوعیت فروش تجهیزات قابل استفاده علیه تظاهرکنندگان به این کشور را تا تاریخ 14 نوامبر 2020 تمدید کنند.

این مقام های اتحادیه اروپا در عین حال تحریمها علیه 25 مقام ونزوئلایی شامل انسداد دارایی ها و ممنوعیت های مسافرتی را نیز تمدید کردند.

اتحادیه اروپا گفت که حکومت ونزوئلا را به بهانه آن چه که اقدامات مداوم در راستای تضعیف دموکراسی، حاکمیت قانون و احترام به حقوق بشر خوانده هدف تحریم قرار می دهد.

این وزرای اتحادیه اروپا در عین حال مدعی شدند، این تحریم ها منعطف و قابل بازگشت بوده و قرار نیست مردم عادی ونزوئلا را هدف بگیرند.

آمریکا، اتحادیه اروپا و چند دولت دیگر تاکنون خوآن گوآیدو رهبر مخالفان ونزوئلا را به خاطر اعلام ریاست جمهوری خودخوانده به عنوان رئیس جمهور موقت این کشور به رسمیت شناخته اند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 553

به "ونزوئلا باز هم از تحریم خلاص نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ونزوئلا باز هم از تحریم خلاص نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید