کمک از پلیس با درخواست چلوکباب و نوشابه!

به گزارش تور آسیایی ارزان، زنی که با شیوه ای غیر معمول، از پلیس 110 در شیراز امدادخواهی کرده بود، با هوشیاری کاربر 110 و همراهی پلیس پیروز شد از یک درگیری خانوادگی شدید پیشگیری کند.

کمک از پلیس با درخواست چلوکباب و نوشابه!

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایسنا، به دنبال تماس یک زن در شیراز با مرکز 110 و طرح درخواست ارسال چلوکباب و نوشابه، به واسطه هوشیاری و دقت کاربر مرکز، پیروز به دریافت یاری و خدمات مشاوره ای ماموران انتظامی و خاتمه دادن به یک مشاجره خانوادگی با همسرش شد.

این شهروند طی تماس با مرکز 110 درخواست ارسال یک دست چلوکباب با نوشابه می کند؛ کاربر ابتدا پاسخ می دهد که با مرکز 110 تماس گرفته است و در ادامه متوجه تلاش برای ایجاد پوشش امدادخواهی از سوی تماس گیرنده می شود.

در این مکالمه، تماس گیرنده می گوید: سلام ببخشید بیرون بر، چلوکباب می خواهم با نوشابه. کاربر 110 پاسخ می دهد: شما با 110 تماس گرفته اید و چلوکباب می خواهید؟، تماس گیرنده می گوید: بله، بله از دیشت تا حالا غذا نخورده ام و بسیار گرسنه ام.

کاربر با درک موقعیت تماس گیرنده، اعلام می کند: آیا شما قادر به صحبت کردن نیستید و کسی کنارتان است؟، امدادخواه پاسخ می دهد که بله.

کاربر 110 با دریافت آدرس فرد امدادخواه، از او در مورد تعداد افراد حاضر در محل و اینکه این افراد مسلح هستند یا خیر نیز سئوال کرده و درخواست می کند که با عدد و بله و خیر پاسخ دهد.

براساس این گزارش، مرکز 110 با اعلام موضوع به کلانتری حوزه استحفاظی اعلام و اکیپی از ماموران به محل اعزام می شوند و در بررسی ها متوجه بروز اختلاف شدید خانوادگی بین تماس گیرنده و شوهرش می شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس اعلام کرد: خانم تماس گیرنده، به دلیل واهمه از شوهرش، به شیوه ای خاص با مرکز 110 تماس گرفته و یاری طلبیده بود.

سرهنگ کاووس محمدی گفت: این موضوع به واسطه عملکرد هوشمندانه و به موقع تماس گیرنده و البته هوشیاری و احساس مسئولیت کاربر 110 منجر به جلوگیری از بروز مشکل غیرقابل جبران شد.

این مقام انتظامی از شهروندان درخواست کرد که در مواقع بروز مخاطرات و مسائل، از طریق مرکز 110 امدادخواهی خود را طرح کنند.

محمدی افزود: نیروی انتظامی همواره در راستا خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاش و تلاشی دریغ نکرده است و این موضوع به شیوه های مختلف به اثبات رسیده است.

*عکس تزیینی است

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1442

به "کمک از پلیس با درخواست چلوکباب و نوشابه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک از پلیس با درخواست چلوکباب و نوشابه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید