طلایی: جمع بندی کادر فنی اشتباه نبود

به گزارش تور آسیایی ارزان، مربی تیم ملی کشتی ایران با اشاره به نتایج روز نخست گفت: این کشتی ها نشان داد جمع بندی کادر فنی اشتباه نبوده است.

طلایی: جمع بندی کادر فنی اشتباه نبود

به گزارش خبرنگار اعزامی تور آسیایی ارزان از اندونزی، محمد طلایی، مربی تیم ملی کشتی بعد از کسب دو نشان طلا و یک برنز در روز نخست اظهار کرد: من قبلا هم گفتم و الان هم می گویم وقت مصاحبه نیست. یک عده یا مغرضانه اعتراض می نمایند یا واقعا در جریان نیستند. وقتی کادر فنی چندین سال با یک سیستم کار می نماید بالاخره تشخیص می دهد که کدام کشتی گیر در این مسابقات می تواند موثر باشد. ما تمام کشتی ها را آنالیز نموده بودیم و به این جمع بندی رسیدیم. خداراشکر علیرضا کریمی با کشتی های خود نشان داد جمع بندی کادر فنی اشتباه نبوده است و نتیجه گرفته می گردد.

وی اضافه نمود: خود من روی مصطفی 50 _ 50 بودم چون کشتی آسیب دیدگی زیادی دارد و او هم از مصدومیت زانو گاهی اذیت می گردد. من روی 97 و 86 کیلوگرم مطمئن بودم. انشالله فردا هم پرویز هادی موفق گردد و رنکینگ خوبی بگیریم.

مربی تیم ملی کشتی ایران تاکید نمود: کشتی رضا هم جلوتر رفته است. اگر بتواند شرایط وزنی را حفظ کند روز به روز پخته تر عمل می نماید.

طلایی در مورد کشتی دریافت علیرضا کریمی در وزن بالاتر یادآور شد: این تصمیم فقط و فقط برای بازی ها بود. بعد از آن باید آنالیز گردد که در چه وزن های کشتی بگیرد و خودش ببیند در چه وزنی انتخابی شرکت می نماید. ولی یک جایی هم هست که مهندسی است و باید تشخیص بدهید.

وی درباره 65 کیلوگرم نیز گفت: به نظر من مهران نصیری کشتی گیر خیلی خوبی است و لیاقت داشت که بیاید ولی در کشتی این مسائل پیش می آید. به هر حال بار روانی کشتی های اول بالاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1397 بروزرسانی: 24 بهمن 1397 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 49

به "طلایی: جمع بندی کادر فنی اشتباه نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: جمع بندی کادر فنی اشتباه نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید