یونان نباید اجرای اصلاحات مالی و مالی را متوقف کند

خبرنگاران: رئیس صندوق بین المللی پول تاکید نمود: یونان نباید دست از کوشش های مالی خود برای دستیابی به نتایج مثبت بردارد و اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از اصلاحات مالی و مالی نیست.

یونان نباید اجرای اصلاحات مالی و مالی را متوقف کند

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از فرانس پرس؛ کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول توضیح داد: پس از فداکاری های دردناک مردم یونان برای اجرای سیاست های ریاضت اقتصادی و اقتصادی، دولت آتن نباید برای دستیابی به نتایج مثبت، اجرای اصلاحات اقتصادی و اقتصادی را متوقف کند.

وی اضافه کرد: اکنون وقت متوقف کردن این کوشش ها نیست. پیشرفت های مثبتی حاصل شده ولی هنوز باید کارها و اقدامات بیشتری برای افزایش درآمدهای دولتی و استقلال سازمان اقتصادیات یونان انجام گردد و بازار کالا و خدمات یونان احتیاج به اصلاحات بیشتری دارد.

وی گفت: به نظر من آزاد سازی بازار کالا و خدمات موجب جذب سرمایه گذاران زیادی خواهد شد و افزایش رشد اقتصادی یونان را تضمین خواهد نمود.

پس از رکود اقتصادی متوالی در 6 سال اخیر، یونان امیدوار است بتواند طی سال آینده به رشد مثبت اقتصادی دست یابد، مساله ای که مقام های بین المللی نسبت به آن تردید دارند.

سازمان توسعه و همکاری اقتصادی نیز هفته گذشته پیش بینی کرد، رکود اقتصادی یونان طی سال 2014 میلادی نیز ادامه خواهد یافت و این کشور با کاهش 1.2 درصدی رشد اقتصادی روبرو خواهد شد.

یونان یکی از قربانیان اصلی بحران اقتصادی و بدهی منطقه یورو است و مجبور شده برای رهایی از خطر ورشکستگی میلیاردها یورو وام از نهادهای بین المللی دریافت کند. دولت یونان در ازای دریافت یاری های اقتصادی متعهد به اجرای اصلاحات اقتصادی و اقتصادی با هدف کاهش بدهی و کسری بودجه شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 شهریور 1398 شناسه مطلب: 217

به "یونان نباید اجرای اصلاحات مالی و مالی را متوقف کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونان نباید اجرای اصلاحات مالی و مالی را متوقف کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید