یوونتوس؛ محتمل ترین مقصد ولاهوویچ

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- یوونتوس بالاخره تصمیم به اقدام جدی برای جذب دوشان ولاهوویچ گرفته است

یوونتوس؛ محتمل ترین مقصد ولاهوویچ

به گزارش خبرنگاران، پس از آرسنال، حالا یوونتوس هم قصد شروع مذاکرات رسمی با فیورنتینا را دارد. به نقل از رومئو آگرستی، باشگاه یوونتوس در ساعات آینده اولین پیشنهاد رسمی خود برای خرید دوشان ولاهوویچ را به فیورنتینا ارائه خواهد نمود. یوونتوس می خواهد در روزهای به جای مانده از جابجایی زمستانی خرید ولاهوویچ را نهایی کند. همانطور که مدیران فیورنتینا در روزهای اخیر اعلام کردند، این باشگاه آماده آنالیز پیشنهادات برای ولاهوویچ است و مسئله ای با فروش ستاره صرب در پنجره جابجاییی ژانویه ندارد.

اخبار انتقال دوشان ولاهوویچ به یوونتوس به سرعت در حال انتشار است و این انتقال گران قیمت، می تواند روی آینده آلوارو موراتا تاثیرگذار باشد. در ابتدای ژانویه، بارسلونا کوشش زیادی برای جذب آلوارو موراتا داشت اما یوونتوس اجازه جدایی او را صادر نکرد اما با اقدام جدی بیانکونری برای خرید دوشان ولاهوویچ، شرایط تغییر می نماید.

به نقل از رومئو اگریستی، موازی و همسو با جریان انتقال دوشان ولاهوویچ به یوونتوس که بیانکونری پیشنهاد رسمی خود را آماده نموده، بحث پیوستن آلوارو موراتا به بارسلونا دوباره به جریان می افتد. بلوگرانا منتظر است یوونتوس ولاهوویچ را خریداری کند. ژاوی در تمام این مدت اصرار به جذب موراتا داشته و همچنان پافشاری دارد. آلوارو موراتا دومین سال قرضی خود در یوونتوس را سپری می نماید و در مالکیت اتلتیکو مادرید است. بیانکونری حق خرید مهاجم اسپانیایی را در تابستان دارد و به احتمال فراوان میلی به فعال سازی آن ندارد. اتلتیکو مادرید مسئله ای با پیوستن موراتا از یوونتوس به بارسلونا ندارد.

طرفداران افراطی فیورنتینا برخورد خوبی با اخبار جدایی ستاره تیم شان به یوونتوس نداشتند و خیلی زود واکنش نشان دادند. دوشان ولاهوویچ فاصله زیادی با پیوستن به یوونتوس ندارد و پیشنهاد رسمی بیانکونری آماده ارسال است. به نظر می رسد او با توافق شخصی آماده پیوستن به بیانکونری است اما هنوز مدیران فیورنتینا باید پاسخ مثبت بدهند. آنها امشب اعلام کردند آماده مذاکره با یوونتوس هستند.

پس از انتشار اخبار انتقال قریب الوقوع دوشان ولاهوویچ به یوونتوس از سوی خبرنگاران معتبر ایتالیا، طرفداران افراطی فیورنتینا جلوی درب ورزشگاه آرتمیو فرانکی این بنر را نصب کردند:

احترام چیزی نیست که بتوانی آن را با گلزنی به دست آوری. ولاهوویچ، گوژپشت آشغال!

در یک بنر دیگر در گوشه دیگر ورزشگاه در توهینی نژادپرستانه نوشته شده است: ولاهوویچ، کولی آشغال!

دنیله پراده، مدیر فیورنتینا در مورد شرایط دوشان ولاهوویچ نکاتی را عنوان نموده است. به نقل از اسپورت ایتالیا، گاتزتا امروز مدعی شد که یوونتوس در جهت جذب دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا پیشتاز به شمار میرود و حتی با این مهاجم 21 ساله صرب به توافق شخصی نیز دست پیدا نموده است. دنیله پراده، مدیر فیورنتینا در مورد شرایط دوشان ولاهوویچ این چنین گفته است: بله، پیشنهاد های مهمی در ماه ژانویه برای ولاهوویچ دریافت نموده ایم؛ ما آماده فروش او هستیم اما هیچ وقت پاسخی از سوی مدیر برنامه هایش دریافت ننموده ایم. یوونتوس؟ درهای مذاکره باز است. ما برای تصمیم دوشان صبر می کنیم، باشگاه به یک جواب (از سوی ولاهوویچ) احتیاج دارد.

به نظر می رسد گلزن صرب فیورنتینا برای انتقال به آرسنال بی میل است و ترجیح می دهد راهی یوونتوس گردد. دوشان ولاهوویچ، مهاجم 21 ساله فیورنتینا در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و در حال حاضر برترین گلزن سری آ است. عملکرد بسیار خوب دوشان ولاهوویچ، گلزن صرب فیورنتینا باعث شده توجه باشگاه های بزرگی به او جلب گردد و تیم های یوونتوس و آرسنال، جدی ترین مشتریان او هستند. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، دوشان ولاهوویچ هیچ تمایلی برای انتقال به آرسنال ندارد و او مصمم است در همین ژانویه راهی یوونتوس گردد. هفته پیش بیانکونری برای به خدمت گیری ولاهوویچ، پیشنهادی به ارزش 35 میلیون یورو به علاوه دیان کولوسفسکی را به فیورنتینا پیشنهاد کرد اما تیم شهر فلورانس مدعی شد هیچ پیشنهادی از یووه به دست شان نرسیده است.

فیورنتینا برای فروش ولاهوویچ، مبلغ 70 میلیون یورو از یوونتوس می خواهد و این رقم دقیقا معادل بودجه دو پنجره جابجاییی بیانکونری است. این یعنی اگر یوونتوس می خواهد ولاهوویچ را همین ژانویه بخرد، باید خروجی گران قیمتی داشته باشد. طی روزهای اخیر، بحث فروش رودریگو بنتانکور و آرتور ملو، داغ بوده است. گاتزتا دلو اسپورت مدعی است ولاهوویچ فقط یوونتوس را می خواهد و بیانکونری با ارائه پیشنهاد دستمزد سالانه 7 میلیون یورویی، با این گلزن صرب به توافق شخصی رسیده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 2043

به "یوونتوس؛ محتمل ترین مقصد ولاهوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوونتوس؛ محتمل ترین مقصد ولاهوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید