آپدیت آخر Lords of the Fallen محتوای تازه و امکان شخصی سازی بازی را اضافه می نماید

به گزارش تور آسیایی ارزان، بازی لردز آو د فالن (Lords of the Fallen) یکی از عناوین محبوب در سبک نقش آفرینی است که در سال گذشته میلادی عرضه شد. این بازی توانست موفقیت نسبتاً خوبی کسب کند و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. همینطور اینکه با پشتیبانی بسیار خوب شرکت سازنده و عرضه محتوای مختلف برای آن، کاربران نیز بسیار راضی بوده و بازی لردز آو د فالن روند بسیار خوبی را در پیش گرفته است.

آپدیت آخر Lords of the Fallen محتوای تازه و امکان شخصی سازی بازی را اضافه می نماید

حال شرکت سازنده این بازی هکس ورک (Hexworks) اعلام نموده که به روزرسانی شماره 1.5 این بازی را عرضه خواهد نمود. این به روزرسانی آخرین نقطه عطف در برنامه پس از عرضه بازی لردز آو د فالن است و قرار است سیستم پیشرفته تنظیم کننده بازی (Advanced Game Modifier System) را به آن اضافه کند.

نام به روزرسانی شماره 1.5 این بازی مستر آو فیت (Master of Fate) است. این به روزرسانی نقطه اوج 30 آپدیتی است که در این مدت برای این بازی عرضه شده و قرار است پیشرفت بسیار زیادی در زمینه عملکرد و پایداری بازی ایجاد کند. همینطور اینکه قرار است یک سطح دشواری نو به بازی اضافه گردد و این کار پاسخ به درخواست هواداران است.

به روزرسانی مستر آو فیت به صورت هفتگی محتوای نو به بازی اضافه خواهد نمود و به صورت ناگهانی تمامی موارد ذکر شده در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت. همینطور اینکه تجربه بازی لردز آو د فالن قرار است بهبود بسیار زیادی داشته باشد تا کاربران بتوانند لذت بیشتری از این بازی ببرند. این به روزرسانی شامل موارد زیر است:

 • بهبود عملکردی و بهینه سازی بسیار تعیین در بازی
 • اضافه شدن حالت دشواری Rigorous که تعادل خوبی میان دشمنان و کاربران ایجاد می نماید.
 • جدا شدن بخش های بازیکن علیه بازیکن و بازیکن علیه محیط
 • بهبود در بخش های آنلاین و یافتن مبارزات
 • اضافه شدن خط های داستانی و مأموریت های نو به بازی
 • اضافه شدن سلاح و زره نو
 • افزودن توانایی های مختلف و چندین غولآخر (Boss) نو
 • 12 جادوی نو
 • یک حرکت خشن نو (Grievous Strike): حال سلاح های این بازی دارای دو حرکت خشن و بزرگ هستند که یکی برای تک دست بودن و دیگری برای حالت دو دستی سلاح است.
 • سه محتوای قابل پرتاب نو
 • به روزرسانی های بهبود کیفیت دیگر مثل ارتقاء محل ذخیره موارد مختلف و ظاهر شخصیت های بازی

آخرین قابلیت افزوده شده به بازی سیستم پیشرفته تنظیم بازی است. به این شکل که این سیستم به کاربران این قابلیت را می دهد که به طور کامل تجربه خود را شخصی سازی نموده و از 7 تنظیمگر مختلف ساخته شده است. شما می توانید در بازی تغییرات مختلفی ایجاد نموده و یک تجربه منحصر به فرد داشته باشید. برای مثال دشمنان را قوی تر نموده و سیستم رندوم سازی محیط را تغییر دهید. حتی می توانید مقدار تراکم دشمنان را نیز تغییر داده و به طور کلی حتی دو تجربه شما نیز یکسان نخواهد بود.

در سرانجام نیز شرکت سازنده از کاربران تشکر نموده و اعلام نموده که در این 6 ماه روند بسیار خوبی داشته است. همینطور اینکه این بازی همچنان پشتیبانی خواهد شد و بازی لردز آو د فالن چند سال دیگر نیز زنده خواهد ماند. با عرضه به روزرسانی شماره 1.5 بازی لردز آو د فالن به نهایت برنامه پس از عرضه خود رسید. اینطور که به نظر می رسد شرکت سازنده برنامه گسترده ای برای پس از این به روزرسانی ندارد ولی امکان دارد که با استقبال گسترده از این بازی این موضوع تا حد خوبی تغییر کند.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5204

به "آپدیت آخر Lords of the Fallen محتوای تازه و امکان شخصی سازی بازی را اضافه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت آخر Lords of the Fallen محتوای تازه و امکان شخصی سازی بازی را اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید