همه اخبار و مقاله ها

طرح احسان دانشجویی به همت دانشجویان علوم پزشکی اراک اجرا شد

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: دانشجویان علوم پزشکی اراک 500 بسته غذایی را برای حمایت از خانواده های کم برخوردار استان مرکزی تهیه و توزیع کردند.

22 تیر 1399

96 اختراع ایرانی ثبت بین المللی شد

کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا کنون از ثبت 96 اختراع در دفاتر معتبر خارجی حمایت نموده است. اقدامی که در آن بیش از 90 درصد از مخترع برای ثبت پتنت در دفاتر خارجی حمایت می گردد.

21 تیر 1399

عجیب تر از برکناری وزیر صمت اقدامات سرپرست جدید است

یک کارشناش در خصوص عزل وزیر صمت و سرپرست این وزارت خانه نوشت: نکته عجیب تر از برکناری وزیر، اقدامات سرپرست جدید است.

21 تیر 1399

اقتصاددان آمریکایی: تعداد بی خانمان ها در آمریکا بیش از 800هزار نفر افزایش می یابد

استاد اقتصاد دانشگاه کلمبیا پیش بینی کرد که در صورت تداوم بحران اشتغال در آمریکا احتمالاً تعداد افراد بی خانمان در این کشور بین 40 تا 45 درصد افزایش خواهد یافت.

20 تیر 1399

بیشتر نظامیان سودانی از یمن خارج شده اند

وزیر مشاور در امور خارجه سودان اظهار داشت دولت انتقالی توانست بیشتر سربازانی را که برای شرکت در جنگ یمن اعزام شده بودند، بازگرداند.

20 تیر 1399

چرا بازی کردن برای بچه ها مهم است؟

بازی برای یادگیری، پیشرفت، اعتماد به نفس و رفاه کودک شما مهم است. بازی های بدون ساختار، بهترین نوع بازی برای بچه ها خردسال است. در این گزارش با همه این مسائل آشناتر می شوید.

19 تیر 1399

عکس روز ، دوری گزینی مسافران در اتوبوس فرودگاه زاگرب

مسئولان فرودگاه زاگرب، پایتخت کروواسی شیوه ایستادن مسافران را در اتوبوس با چسباندن دایره های هشداردهنده زردرنگ در زمانه شیوع کرونا یادآوری نموده اند.

19 تیر 1399

الحشد الشعبی از دستگیری 15 عنصر گروهک تروریستی داعش اطلاع داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه السومریه، الحشد الشعبی شامگاه روز دوشنبه با صدور یک بیانیه خاطرنشان کرد که در یک عملیات ویژه پانزده تروریست داعشی را در استان نینوا (شمال عراق) دستگیر نموده است.

18 تیر 1399

زمان اولین جلسه دادگاه پرونده نیشکر هفت تپه ، پرونده ای با 19 متهم

مرکز رسانه قوه قضائیه گفت: اولین جلسه دادگاه متهمان پرونده شرکت هفت تپه 29 اردیبهشت در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان مالی به صورت علنی برگزار می گردد.

18 تیر 1399

پیچ وخم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ، حقوق بازنشستگان باز هم به 2میلیون و800 هزار تومان نرسید ، تکلیف بن و حق مسکن چه می گردد؟

عضو هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به واریز میانگین 400 هزار تومان برای بازنشستگان حداقل بگیر این سازمان، گفت: تکلیف حق بن و مسکن هنوز تعیین نشده و به محض موافقت دولت واریز می گردد.

18 تیر 1399

نگاهی به پروژه های مختلف هوش مصنوعی برای شناسایی دروغ از راست

بسیاری از ما وقتی اسم دستگاه دروغ سنج را می شنویم، احتمالا به یاد جعبه ای فلزی می افتیم که چند لامپ روی آن قرار گرفته است و وقتی که دروغ گفته می گردد، لامپ قرمز رنگش روشن شده و صدایی نیز از آن شنیده می گردد.

17 تیر 1399

کرونا در تهران صعودی شد، احتمال بازگشت شرایط قرنطینه

علی ماهر گفت: بسیاری مردم علی رغم هشدار ها این بیماری را نادیده گرفته اند و آمار در بسیاری شهر ها در حال بازگشت به نقطه اوج است.

17 تیر 1399

بحران کرونا ویروس در ایالات متحده و فعالیت دونالد ترامپ برای انتخابات

این قسمت از برنامه شیشه دارو (El Frasco) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، به بحران کرونا ویروس در ایالات متحده و فعالیت دونالد ترامپ برای انتخابات می پردازد.

16 تیر 1399

102 مخزن آب رسانی اضطراری در پایتخت به بهره برداری می رسد

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: بر اساس برنامه ریزی ها تا سرانجام سال جاری، 102 مخزن آب رسانی اضطراری در پایتخت به بهره برداری می رسد.

16 تیر 1399

توییت وزارت خارجه در دو سالگی خروج یکجانبه آمریکا از برجام

وزارت امور خارجه در توییتی نوشت: نظرسنجی ها نشان می دهند که مردم با تصمیم ترامپ برای خروج از برجام موافق نبوده اند.

15 تیر 1399

برج گالاتا از مشهورترین جاذبه های گردشگری استانبول، عکس

برج گالاتا یکی از نمادهای بصری شهر استانبول است که از موقعیت مرتفع خود به محله های بی اوغلو و کاراکوی دید دارد. می توان با تاریک شدن هوا، چراغ های رنگارنگ برج را از سراسر شهر تماشا کرد.

15 تیر 1399

واکنش عربستان به گزارش ها درباره تماس تهدیدآمیز ترامپ با بن سلمان

سفارت عربستان سعودی در واشنگتن پس از یک هفته به گزارش های رسانه ای درباره تماس های تلفنی تهدیدآمیز رئیس جمهوری آمریکا با ولیعهد سعودی واکنش نشان داد.

14 تیر 1399

معین شدن دستور جلسه شصت ویکمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

دستور جلسه شصت و یکمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک که هفته آینده برگزار می گردد، تعیین شد.

14 تیر 1399

چالش های پیش روی مبارزه با ملخ صحرایی در جنوب کرمان

خبرنگاران/کرمان رییس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان گفت: کمبود خودرو کمک دار به منظور تجهیز به سمپاشی ULV و اجرای مبارزه شیمیایی از مسائل اساسی و مهم مبارزه علیه آفت ملخ صحرایی هستند.

13 تیر 1399

سند جامع توسعه گردشگری آذربایجان غربی تدوین می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: سند جامع توسعه گردشگری استان با رویکرد راهبردی تدوین می شود.

13 تیر 1399
تعداد: (1019)