همه اخبار و مقاله ها

مشاغل قدیمی از بین رفته ؛ از چینی بند زن تا داد زن حرفه ای

از مشاغل قدیمی از دست رفته برای تان گفتیم. حالا بد نیست کمی هم از مشاغل نوظهور بگوییم. دکه های فروش ذرت مکزیکی، متصدیان سکوهای پمپ سوخت طبیعی(CNG)، کامنت گذار در شبکه های اجتماعی، دونده پشت پلاک خودرو در محدوده طرح ترافیک، منتشر کننده محتوا در سایت، داد...

6 بهمن 1398

باید به بیرانوند یاری کنیم به اوج برگردد، بردن گل گهر سخت بود

به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس استادیوم آزادی تهران گفت: اول از همه به بازیکنانم تبریک می گویم و از هواداران تشکر ویژه دارم که در بازی وسط هفته به استادیوم آمدند.

6 بهمن 1398

فراخوان مشکوک؛ چرا معترضان به تجمع امروز در بغداد دعوت شدند؟

میدان التحریر بغداد امروز و امشب شاهد تجمع هزاران معترض است که بر اساس فراخوانی مشکوک از استان های دیگر به پایتخت منتقل شده اند اما بعضی سیاسیون درباره اتفاقات ناگوار هشدار داده اند.

6 بهمن 1398

دردسر بزرگ برای باشگاه پرسپولیس، فرصت 7 روزه برای اجرای حکم سنگین

پرسپولیس با دردسری بزرگ روبرو شده است که این باشگاه را وارد یک چالش جدید می نماید.

5 بهمن 1398

سالار عقیلی به استقبال هواداران خود می رود

خبرگزاری صبا: تور کنسرت سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی از نیمه ماه سپتامبر (24 شهریور) در کانادا شروع می گردد.

5 بهمن 1398

کشورهای دیگر برای تامین برق از چه منابعی استفاده می نمایند؟

سه چهارم افزایش فراوری برق در دنیا مربوط به چین، هند و ژاپن است. فراوری برق در ایالات متحده به دلیل کاهش تقاضا، کاهش یافته و در روسیه ثابت باقی مانده است. اما فراوری برق در خاورمیانه و در ایران، افزایش یافته است.

5 بهمن 1398

بسیاری از مدیران ارشد دولتی حسابشان را از دولت جدا نموده اند

عضو سابق هیئت رئیسه مجلس گفت: دلمان برای رئیس جمهور هم می سوزد؛ چرا که بسیاری از مدیران ارشد دولتی حسابشان را از دولت جدا نموده اند، یا استعفا داده اند و یا سرگرم کار های شخصی شان شده اند.

5 بهمن 1398

رویترز: اکثر هنگ کنگی ها حامی جنبش ضد دولتی هستند

نتایج نظرسنجی رویترز که از سوی موسسه تحقیقاتی افکار عمومی هنگ کنگ انجام شد، نشان می دهد 59 درصد از ساکنان هنگ کنگ از جنبش اعتراضی این دولت شهر پشتیبانی می نمایند و بیش از یک سوم گفتند که در یک تظاهرات ضد دولتی شرکت نموده اند.

5 بهمن 1398

چین و روسیه در دریای مدیترانه تمرین نظامی مشترک انجام می دهند

خبرنگاران: سخنگوی وزارت دفاع چین تاکید نمود که مسکو و پکن با اجرای تمرینات مشترک نظامی در دریای مدیترانه بر برقراری امنیت دریانوردی تمرکز نموده اند.

4 بهمن 1398

رادار رصد هواشناسی استان اردبیل راه اندازی می گردد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از راه اندازی رادار رصد هواشناسی این استان در آینده نزدیک اطلاع داد.

4 بهمن 1398

جشنواره بین المللی فیلم مراکش 2019 ، دهکده ارواح برنده جایزه ستاره طلایی ، تجلیل از ردفورد و تاورنیه

دهکده ارواح به عنوان برنده جایزه ستاره طلایی جشنواره بین المللی فیلم مراکش 2019 انتخاب شد.

4 بهمن 1398

نشست تخصصی ساسانیان در جنوب ترکمنستان در موزه ملی برگزار گردید

نشست تخصصی ساسانیان در جنوب ترکمنستان، محوطه ها و یافته ها توسط دکتر آیدوقدی قربان اف پژوهشگر وابسته به موسسه باستان شناسی آلمان شعبه اوراسیا روز شنبه 16 آذر 98 در سالن موزه ایران باستان برگزار گردید.

4 بهمن 1398

ایران پیروز به اخذ تاییدیه اعتباربخشی دوره پزشکی عمومی از فدراسیون جهانی شد

معاون آموزشی وزیر بهداشت گفت: علاوه بر اینکه تمام دانشگاه ها و دانشکده های علوم و همچنین بیمارستان های آموزشی اعتباربخشی شده اند، پیروز شدیم تاییدیه 10 ساله اعتباربخشی دوره پزشکی عمومی را اخذ کنیم.

4 بهمن 1398

نحوه انتخاب کابینت مخصوص آشپزخانه

انتخاب کابینت مناسب تاثیر زیادی بر ظاهر آشپزخانه خواهد داشت و به طور قطع برای خرید انواع مناسب آن باید هزینه زیادی صرف کرد. در این جا به بیان نکاتی در جهت هدایت شما برای خرید یا سفارش یک کابینت آشپزخانه مناسب می پردازیم. اگر به دنبال تغییر طراحی آشپزخانه...

3 بهمن 1398

معرفی هتل دومینا هوم کا زوستو ونیز ، 4 ستاره

هتل دومینا هوم کا زوستو ونیز | Domina Home Ca Zustoهتلی که امروز خدمات آن را به شما معرفی خواهیم کرد و در ایتالیا قرار گرفته است، هتل دومینا هوم کا زوستو ونیز (Domina Home Ca Zusto) است که یکی از هتل های 4 ستاره این شهر می باشد. به صورت صمیمی و قابل فهم تری اگر بخواهیم این هتل...

3 بهمن 1398

سنای آمریکا بی توجه به هشدارهای ترکیه، قطعنامه نسل کشی ارامنه را تصویب کرد

سنای آمریکا بدون توجه به هشدارهای شدید مقام های ترکیه ای، قطعنامه ای را تصویب نموده است که نسل کشی ارامنه در دوران عثمانی را به رسمیت می شناسد.

3 بهمن 1398

ایده های طراحی اتاق مطالعه

فضای اتاقی که در آن به مطالعه می پردازید باید به گونه ای باشد که مطالعه شما مؤثر واقع شود. چنین فضایی باید باعث ایجاد انگیزه در شما شده و به گونه ای طراحی شده باشد که تمرکز شما را به هم نریزد. این بدان معنا نیست که چنین فضایی باید ساکت و بدون هیچ صدایی باشد،...

2 بهمن 1398

مجلس، موافقتنامه ایران و هند برای جلوگیری از فرار مالیاتی را تصویب کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافقتنامه بین ایران و هند را برای جلوگیری از فرار مالیاتی مصوب کردند.

2 بهمن 1398

شروع کار شبکه تاکسیرانان دوستدار کتاب شیراز

خبرنگاران/فارس به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری 30 دستگاه تاکسی در شیراز به شبکه دوستدار کتاب پیوسته و به کتابخانه سیار مجهز شدند.

1 بهمن 1398

روز شلوغ ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در همدان

خبرنگاران/همدان رئیس ستاد انتخابات استان همدان گزارشی از پنجمین روز ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان ارائه کرد.

1 بهمن 1398
تعداد: (603)