ایموجی صوتی؛ قابلیت بسیار عجیب نرم افزار تماس اندروید، فیلم

به گزارش تور آسیایی ارزان، گوگل قابلیت جدیدی به نام ایموجی صوتی را به اپلیکیشن تماس اندروید اضافه کرد.

ایموجی صوتی؛ قابلیت بسیار عجیب نرم افزار تماس اندروید، فیلم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، اپلیکیشن تماس اندروید قابلیت نوی دریافت کرده و ایموجی صوتی را دردسترس برخی از کاربران قرار داده است.

ایموجی های صوتی در اپلیکیشن Phone در واقع افکت های صوتی استانداردی هستند که با انتخاب یکی از 6 ایموجی تشویق، خنده، جشن، گریه، مدفوع و صدای تبل پخش می شوند.

وقتی شما به عنوان تماس گیرنده یکی از ایموجی های صوتی را انتخاب می کنید، اپلیکیشن تماس گوگل انیمیشن کوتاهی را همراه با افکت صوتی به مدت چند ثانیه پخش می کند که در هر دو طرف تماس شنیده می شود.

گوگل در توضیح قابلیت نو اپلیکیشن تماس می گوید: احساسات و حالت های مختلف خود را با صداهایی مانند تشویق، خنده، گریه یا تبل از طریق لمس تصویر هریک از ایموجی ها به طرف مقابل ابراز کنید.

برای فعال کردن ایموجی صوتی باید وارد بخش عمومی (General) تنظیمات گوشی شوید یا در صفحه اپلیکیشن تماس، روی بیشتر (More) بزنید تا گزینه ایموجی صوتی (Audio Emoji) را مشاهده کنید.

پس از فعال کردن، دکمه ایموجی صوتی در صفحه اصلی اپلیکیشن ظاهر می شود و به شما اجازه می دهد با زدن روی آن، یکی از شکلک ها را انتخاب کنید تا صدای مرتبط پخش شود.

به نظر می رسد که محدودیتی برای استفاده از این ایموجی ها وجود دارد، زیرا فاصله کوچکی بین استفاده مجدد از آن ها لازم است که از پخش پشت سر هم صداها جلوگیری می کند.

ایموجی صوتی درحال حاضر از طریق آخرین به روزرسانی اپلیکیشن Phone گوگل در کانال بتا (نسخه 128) دردسترس است. این ویژگی احتمالاً در هفته های آینده برای تمام کاربران منتشر خواهد شد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5295

به "ایموجی صوتی؛ قابلیت بسیار عجیب نرم افزار تماس اندروید، فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایموجی صوتی؛ قابلیت بسیار عجیب نرم افزار تماس اندروید، فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید