بازی روگ لایک The Rogue Prince of Persia برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید

به گزارش تور آسیایی ارزان، مجموعه شاهزاده آریایی (Prince of Persia) را می توان یکی از محبوب ترین مجموعه های تاریخ بازی های ویدئویی دانست. شرکت یوبیسافت چندین سال به این مجموعه توجه نکرد و پایان سال گذشته بازی تاج گمشده (The Lost Crown) را از این مجموعه عرضه کرد. با توجه به موفقیتی که این بازی کسب کرد، حال نوبت به یک عنوان نو از این مجموعه رسیده است.

بازی روگ لایک The Rogue Prince of Persia برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید

تا الان تمامی بازی های عرضه شده از مجموعه شاهزاده آریایی در سبک اکشن و مرحله ای بودند. حال نوبت به یک سبک نو یعنی روگ لایک (Rogue Like) رسیده است. سبک روگ لایک به عناوینی گفته می گردد که در صورت باخت شما به اول بازی بازگشته و باید دوباره کوشش کنید. بیشتر شرکت های سازنده این سبک نیز در کوشش هستند تا به نحوی این بازگشت به ابتدای بازی را منطقی جلوه دهند و حال نوبت به یوبیسافت رسیده است.

نام بازی نو شاهزاده آریایی، شاهزاده آریایی سرکش (The Rogue Prince of Persia) بوده که نام جالبی دارد. به علت اینکه این نام هم به سبک بازی اشاره داشته و تا حدی هم به داستان و شخصیت اصلی بازی اشاره دارد. بازی شاهزاده آریایی سرکش یک عنوان سخت ولی سریع است. شما باید کوشش کنید در مبارزات و پلتفرمینگ این بازی مهارت پیدا نموده و در آن پیش بروید. همانطور که گفتیم بازی در سبک روگ لایک است و شما در هر دور از بازی می توانید توانایی های نو و سلاح های مختلفی پیدا کنید.

نکته اصلی اینجاست که در سبک روگ لایک هرچه در مسیر بدست بیاورید نزد شما باقی می ماند. در نتیجه شما باید کوشش کنید تا موارد مختلف را بدست آورده و آن ها را ارتقاء دهید. در کنار آن چندین شخصیت مختلف در بازی وجود دارند که به شما در مسیر یاری خواهند کرد. هدف شما این است که پارس (Persia) را نجات داده و تبدیل به قهرمانی بشوید که همواره کرکتر اصلی آرزوی آن را داشته است.

در این بازی شما باید کوشش کنید تا خانواده خود را پیدا کنید. از طرفی باید با دشمنان مختلف مبارزه نموده و آن ها را از بین ببرید. دنیای بازی با دقت طراحی شده و روند بازی نیز خطی نیست. در نتیجه تجربه شما منحصر به فرد خواهد بود و باید کوشش کنید به برترین راه در این بازی پیش بروید.

یکی از نکات مهم مجموعه شاهزاده آریایی پلتفرمینگ و مبارزات قوی آن است. این موضوع در بازی شاهزاده آریایی سرکش هم وجود داشته و شرکت سازنده تمام کوشش خود را نموده تا تمامی عناصر اصلی این مجموعه را حفظ کند. دنیای بازی پر از دشمنان مختلف، تله و مانع است. در نتیجه هدف شما این است که از تمامی آن ها عبور نموده و به مقصد خود برسید.

در بازی شاهزاده آریایی سرکش آیتم های مختلفی وجود دارد. شما باید کوشش کنید تا از تمامی آن ها برای پیشرفت در بازی بهره ببرید و برترین ترکیب را برای خود بسازید. شرکت سازنده کوشش خود را نموده تا موارد مختلف با هم هماهنگی داشته باشند. در نتیجه شما با یافتن آن ها و ساخت برترین ترکیب می توانید در بازی پیشرفت کنید و دشمنان را از بین ببرید. پس از هر باخت در بازی دنیای آن کمی تغییر می نماید. در نتیجه شما با تجربه تکراری روبرو نخواهید بود و در هر بار وارد مسیر شدن، شما با موارد نوی روبرو خواهید شد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 26 فروردین 1403 بروزرسانی: 26 فروردین 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 4940

به "بازی روگ لایک The Rogue Prince of Persia برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی روگ لایک The Rogue Prince of Persia برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید