بهسازی و آسفالت 574 معبر در نواحی سه گانه منطقه 8

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- یکی ازمهم ترین اقدامات عمرانی شهرداری منطقه 8،بهسازی وروکش آسفالت مکانیزه معابر است که در راستای پروژه های توسعه محله ای و با هدف افزایش ضریب ایمنی ترددها و رفاه شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

بهسازی و آسفالت 574 معبر در نواحی سه گانه منطقه 8

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، گفت مسعود رنجبریان شهردار منطقه با اشاره به رصد دائم شرایط معابردرتمامی محلات منطقه گفت: به منظور خدمات رسانی بیشتر به شهروندان و بستر سازی توسعه و آبادانی شهر و همچنین در راستای بهسازی خیابان ها و معابر در جهت بهبود تردد شهروندان، این منطقه از ابتدای خرداد تا خاتمه این ماه در574 نقطه از سطح منطقه لکه گیری و روکش آسفالت اجرا شده است.

او اضافه کرد: تراش، روکش و لکه گیری آسفالت، به صورت دستی و مکانیزه به صورت شبانه روز، بی وقفه و پیگیرانه در تمامی محلات منطقه8 در حال انجام است که روکش مکانیزه درمعبر فلکه اول تهرانپارس، خیابان پروین نمونه ای از این اقدامات است.

شهردار منطقه اضافه کرد: در جریان این اقدامات یکماهه بیش از 1094 تن آسفالت جهت لکه گیری در 7439 مترمربع و روکش آسفالت مکانیزه در 2 معبر با متراژ 2973 متر مربع از معابر منطقه به کار رفته است .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1731

به "بهسازی و آسفالت 574 معبر در نواحی سه گانه منطقه 8" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی و آسفالت 574 معبر در نواحی سه گانه منطقه 8"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید