درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در خیابان نبرد

به گزارش تور آسیایی ارزان، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران، جزئیات درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در خیابان نبرد را تشریح کرد.

درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در خیابان نبرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از شناسایی و دستگیری دو نفر از عاملان درگیری مسلحانه در خیابان نبرد اطلاع داد.

سرهنگسعید راستیدر تشریح جزئیات این خبر گفت:چهارم بهمن ماه امسال یک مورد درگیری و شرارت منتج به تیراندازی در حوالی خیابان نبرد به وقوع انجامید که در این راستا بلافاصله تیم های عملیاتی از مأموران پلیس سریعا در محل وقوع جرم حاضر شده وطی آنالیز اولیه میدانی تعیین شد عده ای از اراذل و اوباش منطقه پس از حضور در محل اقدام به عربده کشی با سلاح سرد و درگیری کرده و در این بین نیز اقدام به تیر اندازی با سلاح گرم می نمایند.

وی اضافه نمود:با توجه به اینکه متهمان این پفراینده قبل از حضور مأموران از محل وقوع جرم متواری شده بودند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی تهران عظیم نهاده شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات اجرا شده و اظهارات اهالی محل تعیین شد؛ عاملان این اقدام مجرمانه از اراذل و اوباش سطح دار تهران بوده که به همراه تعدادی از نوچه هایشان از طریق قمه اقدام به عربده کشی و درگیری کرده که در تعاقب ضرب و شتم نیز ضمن ایجاد رعب و وحشت با سلاح گرم اقدام به تیراندازی هوایی کرده و از محل متواری می شوند.

سرهنگ راستی توضیح داد: نتیجه تحقیقات اجرا شده طی گردشکاری به مرجع قضایی ارسال و دستورات شناسایی و بازداشت تمام متهمان و عاملان این درگیری مسلحانه صادر شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، خاطر نشان کرد: در ادامه فرایند رسیدگی پفراینده با یاری دوربین های مداربسته هویت متهمان پفراینده شناسایی و دو نفر از عاملان اصلی این درگیری و تیراندازی در روز نوزدهم بهمن ماه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شدند.

وی با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده دارای سوابق متعدد، درگیری، اخلال در نظم، نزاع دسته جمعی، تیراندازی، قدرت نمایی با سلاح، و زورگیری هستند، بیان داشت: متهمان با قرار میلیاردی روانه زندان شدند و کوشش برای دستگیری سایر متهمان این پفراینده همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1499

به "درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در خیابان نبرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در خیابان نبرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید