زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!

به گزارش تور آسیایی ارزان، مرد اکراینی که به خاطر ترس از تنهایی با جسد مومیایی شده برادرش زندگی می کرد توسط پلیس بازداشت شد.

زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، یک مرد اکراینی که به مدت چند ماه با جنازه مومیایی شده برادرش زندگی می کرد توسط پلیس این کشور بازداشت شد. والِری 52 ساله که از تنهایی وحشت داشت پس از مرگ برادرش، جنازه او را در خانه مومیایی نموده و در اتاق خواب خود نگهداری می کرد. آندری 42 ساله بر اثر سکته قلبی جان خود را از دست داده بود.

برادر بزرگتر او بدون اعلام این خبر به اقوام و خویشاوندانش و خودداری از دفن جنازه آن را به صورت مومیایی در خانه نگهداری می کرد. بنا به گزارش رسانه های محلی اکراین این مرد رفتاری مشابه با جسد برادرش دقیقا شبیه به زمان زنده بودن او داشت، بطوری که با جنازه حرف می زد. جسد آندری در خانه ای در شهر نووموسکوسک اکراین پیدا شد.

پلیس در توضیح چگونگی کشف جنازه در خانه این مرد گفت که به وسیله همسایگان و پس از ابراز نگرانی آن ها مبنی بر مفقود شدن طولانی مدت قربانی در جریان آن قرار گرفته است.

آلبینا، یک زن محلی و از همسایگان این مرد در این باره گفت: وقتی وارد خانه او شدیم بوی تعفن وحشتناکی به مشام ما می رسید. یک شکل انسانی روی کاناپه دراز کشیده بود. وقتی اسکلت را کنار زدیم، انسان تقریبا تجزیه شده ای را دیدیم.

بنا به گفته پلیس در کالبدشکافی جسد آثاری از خشونت که دال بر قتل این مرد باشد پیدا نشد. لازم به ذکر است؛ تحقیقات پلیس محلی اکراین در این باره ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1540

به "زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!" امتیاز دهید

1 کاربر به "زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی مخفیانه یک مرد با جسد مومیایی شده برادرش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید