فعالیت تمام وقت 1000 دستگاه اتوبوس بی آرتی تهران

به گزارش تور آسیایی ارزان، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از تدابیر و تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی به شهروندان در اسفند ماه خبر داد.

فعالیت تمام وقت 1000 دستگاه اتوبوس بی آرتی تهران

به گزارش گروه اجتماعی تور آسیایی ارزان، محمود ترفع با اعلام اینکه روزانه تعداد یک هزار دستگاه اتوبوس بی آرتی در تهران فعال است، افزود: با توجه به سهم قابل ملاحظه این اتوبوس ها در جابه جایی مسافران، تمام تلاش خود را به کار می گیریم که ناوگان اتوبوسرانی به ویژه اتوبوس های بی آرتی در اسفند ماه با تمام توان به شهروندان خدمات رسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی کرده ایم تا به منظور آرامش خاطر و سهولت تردد شهروندان نسبت به برقراری و تقویت خطوط منتهی به بازار، مراکز خرید و مجتمع های تجاری اقدام کنیم، اظهار کرد: علاوه بر این، نسبت به تقویت خطوط شبانه اتوبوسرانی تهران و افزایش اتوبوس های فعال این خطوط نیز اقدام می کنیم.

ترفع با بیان اینکه تمام تلاشمان را به عمل آورده ایم تا ساعت توقف اتوبوس ها در تعمیرگاه ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم تا اتوبوس ها بیشتر در مدار خدمات رسانی به شهروندان قرار بگیرند، شرح داد: به بخش خصوصی نیز اعلام کرده ایم تا زمان تغییر اتوبوس های در اختیار آن ها نیز به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در پایان با تاکید بر اینکه اتوبوسرانی تهران با تمام توان انسانی و ظرفیت ناوگان موجود در خدمت شهروندان خواهد بود، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با توجه به محدودیت های موجود، بهترین و بیشترین خدمات را به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 10 فروردین 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 772

به "فعالیت تمام وقت 1000 دستگاه اتوبوس بی آرتی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت تمام وقت 1000 دستگاه اتوبوس بی آرتی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید