(ویدئو) بازگشایی حرم رضوی پس از 69 روز

به گزارش تور آسیایی ارزان، درب های حرم مطهر رضوی صبح امروز پس از 69 روز با اعمال توقف موقت حضور زائران در حرم های مطهر و با تصویب ستاد ملی کرونا بازگشایی شد.

(ویدئو) بازگشایی حرم رضوی پس از 69 روز

به گزارش مهر، جمعی از مردم از شب گذشته و قبل از طلوع آفتاب پشت درهای حرم رضوی منتظر بودند تا با باز شدن درب های حرم، اولین کسانی باشند که به محضر امام رئوف مشرف می شوند.

دل های زائران آرام و قرار نداشت و لحظه شماری می کردند برای حضور در حریم قدس رضوی؛ آن |جا که ملائک بال هایشان را گسترده بودند تا بار دیگر میزبان زائران امام رئوف باشند.

این مدت از غریبی امام رئوف سخن ها گفته شد، اما باید گفت نه امام هشتم که این عاشقان حضرت در فراق ولی نعمت خود در غربت بودند.

لحظه وصل زائران با اشک هایی از دلتنگی و هق هق های آن ها همراه شده بود و لحظه های زیبایی را در صبح دومین روز ماه شوال در صحن و سرای ثامن الحجج (ع) رقم زده بود.

بر این اساس، حرم مطهر رضوی از امروز یک ساعت بعد از طلوع خورشید تا یک ساعت قبل از غروب آفتاب پذیرای حضور زائران است. البته این بازگشایی صرفاً مربوط به صحن های بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است و رواق ها و مضجع منور رضوی تا تصمیم بعدی ستاد ملی کرونا بر روی زائران بسته خواهد بود.

لازم به ذکر است، زیارت و حضور در حرم مطهر رضوی با رعایت ضوابط و پروتکل بهداشتی همراه شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1057

به "(ویدئو) بازگشایی حرم رضوی پس از 69 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) بازگشایی حرم رضوی پس از 69 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید