چرا پرچمدارهای گلکسی 7 سال به روزرسانی می شوند؟ سامسونگ پاسخ می دهد

به گزارش تور آسیایی ارزان، دیجیاتو: درحال حاضر سری گلکسی S24 تنها گوشی های سامسونگ هستند که مشمول سیاست 7 سال به روزرسانی این شرکت می شوند.

چرا پرچمدارهای گلکسی 7 سال به روزرسانی می شوند؟ سامسونگ پاسخ می دهد

سامسونگ با معرفی سری گلکسی S24 از عرضه 7 سال به روزرسانی برای این گوشی ها اطلاع داد که شامل آپدیت سیستم عامل و آپدیت های امنیتی می گردد. البته پیش از کره ای ها، گوگل از عرضه 7 سال به روزرسانی برای سری پیکسل 8 اطلاع داده بود. بااین حال وان پلاس باور دارد که بیش از 5 سال آپدیت، اتلاف منابع محسوب می گردد؛ پس چرا سامسونگ چنین رویکردی را در پیش گرفته است؟

وب سایت جی اس ام آرنا توانسته در صحبت با یکی از مدیران سامسونگ به نام نیکلاس پورتر، این سؤال را از او بپرسد.

به گفته پورتر، سامسونگ با تجزیه وتحلیل بازخورد مشتریان به چنین نتیجه ای رسیده است. سامسونگ متوجه شده که افزایش مدت زمان پشتیبانی، از دید کاربران باعث افزایش ارزش یک گوشی هوشمند می گردد. درحقیقت ادامه پشتیبانی نرم افزاری برای مدت طولانی تر، باعث حفظ بهتر ارزش گوشی ها در بلندمدت می گردد.

سامسونگ در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که کاربران در چند وقت اخیر بیشتر به نگهداری طولانی مدت تر گوشی های خود تمایل پیدا نموده اند؛ به همین دلیل، منطقی است که شرکت ها برای مدت طولانی تر از محصولات خود پشتیبانی نرم افزاری نمایند.

درنهایت سامسونگ بر این باور است که حتی اگر پشتیبانی نرم افزاری طولانی تر برای بعضی کاربران اهمیتی نداشته باشد، بازهم آن ها امنیت بالاتر و عملکرد روان تر را تجربه خواهند کرد که نتیجه اش، تجربه کاربری بهتر در بلندمدت خواهد بود.

همان طور که گفتیم، سامسونگ تنها برای نوترین گوشی های پرچمدار خود، یعنی سری گلکسی S24 هفت سال آپدیت نرم افزاری درنظر گرفته است. در این میان گوشی های نو گلکسی A35 و A55 تنها 5 سال آپدیت دریافت خواهند کرد که با توجه به سخت افزار مورد استفاده در آن ها، منطقی به نظر می رسد.

منبع: انتخاب
انتشار: 11 فروردین 1403 بروزرسانی: 11 فروردین 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 4627

به "چرا پرچمدارهای گلکسی 7 سال به روزرسانی می شوند؟ سامسونگ پاسخ می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا پرچمدارهای گلکسی 7 سال به روزرسانی می شوند؟ سامسونگ پاسخ می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید