آینده الکتریکی هوندا

به گزارش تور آسیایی ارزان، هوندا ایده ای از ظاهر مدل های آینده الکتریکی خود را در فرم یک کانسپت نمایش داد. این کانسپت بخشی از پروژه هوندا برای عرضه پنج مدل الکتریکی در بازار چین است.

آینده الکتریکی هوندا

هوندا سال گذشته زیرمجموعه e:N را برای ماشین های الکتریی اش در چین ایجاد کرد. خودروساز ژاپنی همزمان با ایجاد e:N سه کانسپت نمایش داد که ظاهر ماشین های آینده این مجموعه را در فرم های مختلف نشان می داد. e:N2 چهارمین کانسپت از این مجموعه است.

استفاده از خطوط تیز برای شکل دادن به چراغ ها و بدنه، ویژگی اصلی ظاهر ماشین است. عکسی از اتاق منتشر نشده اما هوندا می گوید طراحانش محیطی آرامش بخش برای سرنشینان فراهم کرده اند.

کانسپت e:N2 ظاهر مدل های الکتریکی هوندا را نمایش می دهد

هوندا در حال حاضر یک مدل در زیرمجموعه e:N دارد که مدل الکتریکی شده ای از شاسی بلند HR-V کارخانه است. هوندا اعلام کرده که از سال 2030 به بعد فقط ماشین های الکتریکی در چین خواهد فروخت. این شرکت ماشین هایش را با همکاری دو کارخانه چینی GAC و دانگ فنگ می سازد.

هوندا در حال حاضر یک مدل الکتریکی در زیرمجموعه e:N دارد

قدرت گرفتن خودروسازان چینی، سرمایه گذاری هنگفت فولکس واگن در ساخت ماشین های الکتریکی و تسلط تسلا بر بازار عرصه را به شدت بر هوندا و دیگر خودروسازان ژاپنی تنگ کرده است.

منبع: فوت و فن / bbc.com
انتشار: 19 آبان 1401 بروزرسانی: 19 آبان 1401 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 2184

به "آینده الکتریکی هوندا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده الکتریکی هوندا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید