از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟

به گزارش تور آسیایی ارزان، خرید موتور سیکلت می تواند اهداف مختلفی داشته باشد؛ برخی از افراد به دلیل علاقه، قصد خرید موتور سیکلت دارند. برخی دیگر به دلیل شغل خود و مزایایی که موتور سیکلت می تواند به همراه داشته باشد اقدام به خرید آن می نمایند. اما برخی از متقاضیان ممکن است برای خرید این وسیله نقلیه با چالش هایی رو به رو شوند و اقدام به درخواست وام نمایند. به همین خاطر در این مقاله می خواهیم شما را با چند نوع وام کالا آشنا کنیم و به شرایط آن ها که شامل سقف وام، اقساط و مدت زمان بازپرداخت است بپردازیم.

از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟

خرید موتور از لندو

یکی از سامانه های معتبر که شما می توانید به وسیله آن اقدام به دریافت وام موتور سیکلت کنید، لندو است. لندو امکان خرید موتور سیکلت بدون احتیاج به چک و پیش پرداخت را برای مشتریان خود فراهم می نماید. سقف وام خرید کالا از این سامانه 20میلیون تومان است و شما برای دریافت این وام به ضامن هم احتیاجی ندارید. مراحل دریافت وام از لندو به صورت آنلاین اجرا شده و بعد از اتمام این مراحل، یک کارت مشابه کارت بانک برای شما ارسال می گردد. گفتنی است که شخص دریافت نماینده وام باید یک حساب در بانک آینده داشته باشد.

ازکی وام

ازکی وام یکی دیگر از سامانه هایی است که برای دریافت وام پیشنهاد می دهیم. در ازکی وام شما می توانید از 10میلیون تومان تا سقف 75میلیون تومان وام دریافت کنید که مدت زمان پرداخت آن به دو صورت 12ماهه و 18ماهه است. بازپرداخت این وام ها 22درصد است. در صورت دریافت وام 75میلیون تومانی، شما باید ماهانه حدود 7میلیون تومان قسط پرداخت کنید که مجموع سالانه آن برابر با 84میلیون تومان است.

دیجی پی

سامانه بعدی که می توانید برای دریافت وام به وسیله آن اقدام کنید، دیجی پی است. سقف وام این سامانه 50میلیون تومان است و بعد از نهایی شدن قرارداد باید برای بازپرداخت اقساط موتور اقدام کنید. برای گرفتن وام از دیجی پی به ضامن احتیاجی ندارید و تنها با داشتن چک صیادی بنفش و سفته الکترونیک می توانید این وام را دریافت کنید. شما می توانید یک ماه بعد از تخصیص اعتبار برای پرداخت هزینه موتور با نرخ سود 23درصد اقدام کنید. مدت زمان اقساط وام دیجی پی بین 6 الی 12 ماه است.

قسطا

برای دریافت وام از قسطا شما به ضامن احتیاجی ندارید. با دریافت کارت بانکی از این سامانه می توانید اقساط خود را پرداخت کنید. بعلاوه تمامی مراحل دریافت وام به صورت غیرحضوری انجام می گردد. سقف وام موتورسیکلت قسطا 20میلیون تومان با بازپرداخت 12 ماه است. مجموع اقساط این بانک برابر با 22میلیون 579هزار تومان در نظر گرفته شده است.

دیجی شهر

دیجی شهر پلتفرم دریافت وام آنلاین و یکی از زیرمجموعه های بانک شهر است. این سامانه به پشتوانه بانک شهر به مشتریان و کاربران وام خرید کالا ارائه می دهد. بیشترین اندازه دریافت وام به مبلغ 200میلیون تومان با بازپرداخت 60ماهه است. شما می توانید با همین مبلغ یا حتی کمتر برای خرید موتور سیکلت قسطی از فروشگاه آنلاین دیجی شهر اقدام کنید. سقف وام دریافتی و شرایط ضمانت، به رتبه اعتباری شما بستگی دارد. از جمله مزایایی که دریافت وام از دیجی شهر دارد، شامل موارد زیر است:

· وام بدون پیش پرداخت: شما احتیاج به وجه نقد ندارید. پیش پرداخت مبلغی است که قبل از اعطای وام جهت دریافت هزینه های عملیات و زیرساخت دریافت می گردد. در نظر داشته باشید درصدی از مبلغ شارژ کیف پول شما برای هزینه عملیات دریافت وام کم خواهد شد.

· بیشترین سقف دریافت وام کالا: دیجی شهر بالاترین سقف وام در بین رقبا را دارد. سقف خرید قسطی تا 200میلیون حداکثر مبلغی است که شما می توانید برای وام بهره ببرید.

· وام با بازپرداخت 60ماهه: 60 ماه زمان مناسبی برای افرادی است که می خواهند اقساط وام خود را در بلندمدت پرداخت نمایند. شما با در نظر گرفتن اندازه بودجه ای که دارید، می توانید بازپرداخت 6 تا 60ماه را انتخاب کنید و خرید اقساطی خود را انجام دهید.

· وام آنلاین: این وام غیرحضوری در دسترس شماست تا به راحتی کالای خود را از فروشگاه دیجی شهر بخرید. شما با دریافت وام آنلاین خرید کالا به فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنید تا کالای قسطی خود را بخرید.

· وام فوری خرید کالا: وام فوری یک روزه از سوی دیجی شهر به ساکنان شهر تهران ارائه می گردد که خرید اعتباری را در چند روز امکان پذیر می نماید.

· وام بدون ضامن: پیدا کردن یک ضامن معتبر و مطمئن یکی از موارد چالش برانگیز است. اگر رتبه اعتباری بالایی داشته باشید، دیگر به ضامن برای دریافت وام از دیجی شهر ندارید.

· خرید قسطی با چک: بسته به اینکه چه رتبه اعتباری در سامانه بانکی کشور دارید، می توانید بدون ضامن و با یک برگه چک خرید خود را انجام دهید.

· با داشتن شما می توانید برای دریافت موتور اقدام کنید.

جمع بندی

در این مقاله 5 سامانه مختلف ازکی وام، دیجی پی، لندو، قسطا و دیجی شهر را برای خرید قسطی موتورسیکلت همراه با شرایط دریافت وام معرفی کردیم. بیشتر این سامانه ها به ضامن احتیاج ندارند و شما می توانید با داشتن چک صیادی برای دریافت آن ها اقدام کنید.

بعلاوه می توانید از این لینک وارد سایت فروش موتور اقساطی شوید.

منبع: همگردی
انتشار: 10 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5247

به "از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید