اهدای خون به بیماران در پویش های هدیه سرخ و نذر خون

به گزارش تور آسیایی ارزان، تهران (پانا) - مدیرکل انتقال خون استان تهران از اهدای خون به بیماران در پویش های هدیه سرخ و نذر خون اطلاع داد.

اهدای خون به بیماران در پویش های هدیه سرخ و نذر خون

محمدرضا مهدی زاده در گفت وگو با پانا با اشاره به پویش های اهدای خون در استان تهران اظهار کرد: برای فروردین ماه پویش هدیه سرخ در حال انجام است و اقدامات مربوط به اطلاع رسانی و دعوت از مردم برای پیوستن به این پویش صورت گرفته است.

مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان از اواخر فروردین ماه و اجرای پویش نذر خون گفت: هر ساله در ماه رمضان پویش نذر خون اجرا می گردد که سال جاری ماه رمضان در بهار است و این پویش پابرجاست و امیدواریم سال جاری در ماه رمضان با کاهش مراجعه برای اهدای خون روبرو نشویم.

وی با بیان اینکه احتیاج به خون و فرآورده های آن دائمی است، گفت: سال گذشته، سال بسیار سختی بود که کرونا مزید بر علت بود اما احتیاج به خون و فرآورده های خونی، احتیاجی دائمی است و با تمام مشکلاتی که وجود داشت، مسئله ای در تامین خون ایجاد نشد و امیدواریم که سال 1400 با مراجعه مردم برای اهدای خون، هیچ مسئله ای ایجاد نگردد.

وی اعلام کرد: اهدا نمایندگان خون در استان تهران با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی انتقال خون استان تهران به نشانی http://www.tbtc.ir می توانند در 12 مرکز انتقال خون حضور یابند و خون اهدا نمایند و یا اینکه به منظور جلوگیری از اتلاف وقت با مراجعه به این نشانی و با مراجعه به سامانه نوبت دهی اینترنتی، مکان و زمان مورد نظر خود برای اهدای خون را دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1597

به "اهدای خون به بیماران در پویش های هدیه سرخ و نذر خون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای خون به بیماران در پویش های هدیه سرخ و نذر خون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید