با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس؛مسافران هوایی دو ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه حضور پیدا نمایند

به گزارش تور آسیایی ارزان، کارگر مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور با بیان اینکه با توجه به انجام راهپیمایی روز قدس در 17 فروردین ماه مسافران هواپیما به ویژه مسافران فرودگاه مهرآباد با توجه به افزایش حجم ترافیک در مسیرهای منتهی به فرودگاه مهرآباد دو ساعت زودتر به فرودگاه مراجعه نمایند.

با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس؛مسافران هوایی دو ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه حضور پیدا نمایند

به گفته وی، از مسافران فرودگاه بین المللی مهرآباد که فردا 17 فروردین ماه راهی سفر هستند می خواهیم که با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین آدینه ماه مبارک رمضان و ترافیک مسیرهای دسترسی مرکز مرکز به این فرودگاه، برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

کارگر گفت: مسافران سعی نمایند در این روز ضمن بهره گیری از مسیرهای جایگزین، حداقل دو ساعت قبل از زمان پرواز خود در فرودگاه حاضر باشند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی بیان نمود: با توجه به انجام راهپیمایی در تمامی استان های کشور مسافران برای جا نماندن از پروازها حتما برنامه ریزی و تمهیدات لازم را انجام دهند.

منبع: گردشبان
انتشار: 16 فروردین 1403 بروزرسانی: 16 فروردین 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 4718

به "با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس؛مسافران هوایی دو ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه حضور پیدا نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس؛مسافران هوایی دو ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه حضور پیدا نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید