اخبار سیاسی

رایزنی سیاری با فرمانده نیروی دریایی اندونزی برای توسعه همکاری ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی نداجا، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه در جزیره بالی با همتای اندونزیایی خود دیدار و در خصوص توسعه همکاری های آموزشی، فنی و عملیاتی این دو نیرو در منطقه...

27 شهریور 1398

مخالفت مرکل با درخواست انگلیس برای مذاکرات مجدد درباره توافق برگزیت

صدر اعظم آلمان درخواست نخست وزیر انگلیس برای مذاکرات مجدد درباره توافق برگزیت که مجددا طی نامه ای به شورای اروپایی مطرح نموده بود را کاملا رد کرد.

26 شهریور 1398

انگلیس برای توافق تجاری با آمریکا شرط گذاشت

ایرنا نوشت: نشریه فایننشال تایمز به نقل از نخست وزیر انگلیس نوشت: اگر آمریکا خواستار دستیابی به توافق و معامله تجاری با بریتانیا است، باید محدودیت های اعمال شده بر تجارت و مشاغل انگلیس را لغو و با لندن سازش کند.

25 شهریور 1398

وزیر خارجه چین به کره شمالی می رود

وزیر امور خارجه چین میخواهد در هفته پیش رو به کره شمالی سفر کند.

24 شهریور 1398

میراث فرهنگی و گردشگری در کشورهای دیگر چه ساختاری دارند؟ ، ساختار پیشرو فراسازمانی در ایتالیا و فرانسه ، ایران در جهت ساختاری ترکیه

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران تشکیل شد و به زودی اولین وزیر خود را خواهد شاخت. خبرنگاران در گزارشی به آنالیز ساختار اداره میراث فرهنگی و گردشگری در بعضی کشورهای توسعه یافته و پیشرو در جذب گردشگر جهان پرداخته است.

22 شهریور 1398

مجلس یونان بودجه سال آینده میلادی را تصویب کرد

خبرنگاران: مجلس یونان روز گذشته بودجه 2014 میلادی را در شرایطی تصویب کرد که کاهش 3 میلیارد یورویی هزینه های بودجه و پیش بینی خروج از رکود مالی مهمترین ویژگی های این بودجه به شمار می رود.

22 شهریور 1398

سفیر چین در ایران: ما دوستان قدیمی را فراموش نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران، چانگ هوا سفیر چین در ایران اخیرا دیداری با دکتر فخری دانشپور پرور، چین پژوه ایرانی در منزل ایشان داشته که روایت رادیو بین المللی چین از این دیدار در ادامه آمده است.

21 شهریور 1398

حاضرم تا دقیقه آخر با اروپا بر سر برگزیت مذاکره کنم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس اعلام نموده که در تاریخ 31 اکتبر چه با توافق چه بدون توافق، این کشور از اتحادیه اروپا خارج می گردد که این امر نگرانی های زیادی را در بروکسل بوجود آورده است.

21 شهریور 1398

توافق صدور گاز به عمان محکی برای تحریم غرب علیه ایران

خبرنگاران: وال استریت چیت شیت با اشاره به توافقات گازی ایران و عمان نوشت: این توافق محکی برای تحریم ها علیه ایران است و در حالی اجرا شده است که آمریکا عمان را یکی از متحدان قدیمی خود می داند.

19 شهریور 1398

یک مقام اندونزی مدعی شد: پیشنهاد ایران برای فروش نفت ارزان به جاکارتا

خبرنگاران : وزیر امور شرکت های دولتی اندونزی از پیشنهاد ایران برای فروش نفت خام به این کشور اطلاع داد و مدعی شد ایران اعلام نموده نفت تولیدی خود را با قیمت مناسب به این کشور می فروشد.

19 شهریور 1398

لاریجانی با رئیس مجلس اندونزی دیدار کرد

خبرنگاران: رئیس مجلس اندونزی دقایقی پیش با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

18 شهریور 1398

ظریف: اقدامات یکجانبه آمریکا محدود به ایران نخواهد ماند و شرکای اروپایی را نیز هدف گرفته است

وزیر خارجه ایران در دیدار با وزیر امور توسعه و تجارت خارجی فنلاند گفت: اقدامات یکجانبه آمریکا محدود به ایران نخواهد ماند و شرکای اروپایی را نیز هدف گرفته است.

18 شهریور 1398

اروپا در گذار تاریخی با روسیه

سفر ولادیمیر پوتین به فرانسه و دیدار او با امانوئل مکرون در آستانه نشست گروه هفت که هفته آینده در غیاب روسیه برگزار می گردد، پیغام هایی جدی و روشن از اروپا برای امریکا دارد.سابقه دوستی اروپا با روسیه بسیار بیش از سابقه دوستی آن با امریکا است. اما آنچه...

17 شهریور 1398

نخست وزیر ایتالیا بر اجرای مجازات برلوسکونی تاکید نمود

خبرنگاران: نخست وزیر ایتالیا خواهان احترام به رای دادگاه مبنی بر محکومیت برلوسکونی شد.

16 شهریور 1398

روز جهانی کارگر در اندونزی

خبرنگاران: هزاران نفر از کارگران در اندونزی روز جهانی کارگر را گرامی داشتند.

16 شهریور 1398

پنج شنبه های گردشگری، اقدامی مهم برای رونق گردشگری پایتخت

گردشگری بدون خودرو در روز پنجشنبه خبر تازه و شاد کننده ای است که نوید حیاتی تازه برای صنعت گردشگری را می دهد. این خبر در بخش پنج شنبه های گردشگری در تهران جای گرفته است.

15 شهریور 1398

آخرین کوشش سیاستمداران ایتالیایی برای جذب آرای مردم در انتخابات

خبرنگاران : در حالی که انتخابات سراسری ایتالیا قرار است روزهای 24 و 25 فوریه برگزار گردد، سیاستمداران این کشور، سه شنبه کوشش های انتخاباتی خود را برای جلب نظر رای دهندگان ایتالیایی افزایش دادند.

15 شهریور 1398

یونان نباید اجرای اصلاحات مالی و مالی را متوقف کند

خبرنگاران: رئیس صندوق بین المللی پول تاکید نمود: یونان نباید دست از کوشش های مالی خود برای دستیابی به نتایج مثبت بردارد و اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از اصلاحات مالی و مالی نیست.

15 شهریور 1398

استعفای مقام ارشد کانادایی در پی رسوایی اقتصادی

خبرنگاران: رئیس دفتر نخست وزیر محافظه کار کانادا به خاطر نقشی که در رسوایی های اقتصادی فزاینده این کشور داشته از سمت خود استعفاء داد.

12 شهریور 1398

تأکید فتوحی بر برطرف تحریم های اتحادیه اروپایی علیه 2 دانشگاه

رئیس دانشگاه صنعتی شریف بر برطرف تحریم های اتحادیه اروپایی علیه دانشگاه شریف و شهید بهشتی تأکید کرد.

11 شهریور 1398
تعداد: (58)