اخبار سیاسی

فراوری خمیردندان نانوگیاهی و قطره آهن بدون طعم و رنگ، مراحل اخذ مجوز محصولات فناور آسان می گردد؟

مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور از فراوری خمیردندان نانوگیاهی و قطره آهن بدون طعم و رنگ در این مرکز رشد اطلاع داد.

1 مهر 1399

سالنامه مهاجرتی ایران رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران، امروز، نخستین سالنامه مهاجرتی ایران با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، محمود فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، بهرام صلواتی مدیر رصدخانه مهاجرت ایران رونمایی شد.

31 شهریور 1399

خبرنگاران درگیری کرونا در روستاهای قم کمتر از مناطق شهری است

قم - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: درگیری کرونا در روستاها بسیار کم و موارد جزئی نسبت به شهر قم ثبت شده است و روستائیان، اعضای شورای اسلامی و دهیاری ها مشارکت لازم را برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا دارند.

30 شهریور 1399

آکار: آماده برطرف نگرانی های آمریکا درباره ناسازگاری اس-400 و اف-35 هستیم

وزیر دفاع ترکیه می گوید که آنکارا آماده است تا نگرانی های آمریکا را در خصوص ناسازگاری جنگنده های نسل پنجم اف-35 آمریکایی و سیستم دفاع هوایی اس-400 روسی رفع کند.

29 شهریور 1399

خبرنگاران پیوستن روسیه به ناتو؛ از برآورد تا واقعیت

تهران- خبرنگاران -در حالیکه ایده پیوستن روسیه به ناتو از دهه 90 میلادی و همچنین در مقاطع مختلفی مورد بحث بوده است اما تحقق این موضوع در سال 2020 به نظر تحلیلگران امری فرضی به شمار می آید چون به گفته آنها هیچ تمایلی از سوی هر دو طرف در این رابطه وجود ندارد....

27 شهریور 1399

ناو هواپیمابر آمریکا وارد عمان شد

فارس نوشت: مقامات ناوگان پنجم دریایی آمریکا حاضر در منطقه از حضور مجدد یک فروند ناو هواپیمابر آمریکا دریک پایگاه دریایی در عمان خبر دادند.

25 شهریور 1399

ابراز نگرانی دانشجویان دانشگاه های امریکا بابت امنیت جانی

مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: بر اساس گزارش های پی در پی دانشگاه های امریکا، دانشجویان و خانواده های آنان نسبت به سیاست های دولت فدرال، تنش ها و خشونت های نژادی در این کشور و همین طور نسبت به امنیت جانی ابراز نگرانی...

24 شهریور 1399

خبرنگاران پژوهشگران ژاپنی: داروی آویگان تاثیر خاصی در درمان کرونا ندارد

پکن- خبرنگاران- علیرغم تبلیغات زیادی که پیش از این محققان و رسانه های ژاپنی در خصوص کارایی داروی ضد کرونای آویگان می کردند اکنون گروهی از پژوهشگران این کشور می گویند نتایج مطالعات بالینی آنها در خصوص این دارو موثر بودن آن را تایید نمی کند.

19 شهریور 1399

شکست ترامپ قطعی نیست

انتشار کتاب جدید جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید، با نام در آن اتاق رخ داد جنجال های زیادی را در داخل آمریکا پدید آورده است.

17 شهریور 1399

جهاد دانشگاهی در سخت ترین روزها به یاری کشور آمده است

خبرنگاران/قم دکتر محمد حیدری به همراه جمعی از مدیران جهاد دانشگاهی قم روز چهارشنبه 11 تیرماه با حضور در استانداری قم، با معاون سیاسی امنیتی استاندار ملاقات و مصاحبه کرد.

12 شهریور 1399

نشست مجازی شورای امنیت درباره ایران؛ چین: بحران کنونی نتیجه خروج آمریکا از برجام است، روسیه: قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران خیالی است

نماینده جمهوری خلق چین در نشست مجازی شورای امنیت درباره ایران گفت: خروج آمریکا از برجام و تحریم های یکجانبه این کشور علیه ایران، ریشه اصلی بحران کنونی است. ما از آمریکا می خواهیم که به تحریم های یکجانبه خود علیه ایران انتها دهد.

11 شهریور 1399

خبرنگاران استاندار اصفهان: فرمانداران ساخت 4150 خانه در شهرستان های استان را پیگیری نمایند

اصفهان - خبرنگاران - استاندار اصفهان با اشاره به تقسیم بندی مقدماتی سهمیه شهرستان های استان گفت: فرمانداران ساخت چهار هزار و 150 منزل در شهرستان ها را بر اساس سهمیه هر شهرستان با جدیت پیگیری نمایند.

6 شهریور 1399

نگرانی سازمان ملل از حضور مزدوران خارجی در لیبی

هیات سازمان ملل در لیبی ضمن اشاره به شمار قربانیان ناشی از انفجار مین ها و بمب های به جا مانده از درگیری های طرابلس، حضور مزدوران خارجی در لیبی را تهدیدی برای منطقه نفتی لیبی دانست.

6 شهریور 1399

آخرین آمار رسمی کرونا در ایران و جهان ، تشدید بحران در پاکستان ، افزایش موارد بستری در 4 استان ایران

تعداد مبتلایان به بیماری کووید19 در سراسر جهان به بیش از 9 میلیون و 284 هزار نفر رسید و شمار مرگ های ناشی از این بیماری همه گیر بیش از 476 هزار نفر ثبت شد.

5 شهریور 1399

شنیده شدن صدای انفجار در نزدیکی پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق

منابع مطلع از شنیده شدن صدای انفجار در نزدیکی پایگاه التاجی عراق که میزبان نیروهای آمریکایی است، خبر دادند.

4 شهریور 1399

حذف نام رئیس جمهور سابق آمریکا از دانشکده پرینستون به دلیل نژادپرستی

28 مین رئیس جمهور آمریکا از سیاست های نژادپرستانه حمایت و دانشجویان سیاه پوست را از تحصیل در این دانشگاه منع کرد.

2 شهریور 1399

عکس روز، دراگون و ایستگاه فضایی

دو تصویر گیرا از سفینه دراگون شرکت اسپیس ایکس پهلوگرفته در ایستگاه فضایی بین المللی که در جریان یک راهپیمایی فضایی گرفته شده است.

2 شهریور 1399

(ویدیو) محمدرضا حیاتی، اینستاگرام و تبلیغ پوشاک!

ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می دهد محمدرضا حیاتی گوینده خبر این روز ها به دنیای تبلیغات وارد شده و به شیوه گویندگی خبر برای یک پیج اینستاگرامی فروش پوشاک مردانه تبلیغ می نماید.

1 شهریور 1399

مفهوم المپیک فراتر از ورزش قهرمانی است

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری در تبادل نظر با پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: متاسفانه تعریف ارائه شده از المپیک این است که این رویداد، صرفا یک فعالیت، رقابت و یک اقدام ورزشی است اما واقعیت غیر از این تعریف است.

30 مرداد 1399

احتمال بازگشت محدودیت ها به خوزستان تا هفته آینده

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان گفت: احتمال بازگشت محدودیت ها و ممنوعیت ها در این استان وجود دارد و منتظر نظر کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی و مصوبات ستاد ملی کرونا تا هفته آینده هستیم.

30 مرداد 1399
تعداد: (307)