ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات، انسان نماها زمین خوردن را تمرین می نمایند؟

به گزارش تور آسیایی ارزان، بنابر تازه ترین گزارش ها، (Boston Dynamics) و (Agility) به ربات های دوپای خود آموزش می دهند که برای اتفاق های اجتناب ناپذیر آماده شوند.

ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات، انسان نماها زمین خوردن را تمرین می نمایند؟

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، درحالی که آغاز به خواندن این گزارش نموده اید، ویدئوی 40 ثانیه ای زیر به رکورد بازدید 5میلیونی نزدیک می گردد؛ ویدئویی که مدت ها است، دنباله نمایندگان حوزه رباتیک در پی آن هستند. ویدئویی که از شفافیت سخن می گوید، چیزی که من هواداران دوست دارند بیشتر از دنیای رباتیک ببینند. نشان دادن ساده آن چه در پشت صحنه عکس های بدون خطای ربات ها می گذرد. در بسیاری از موارد، ما از سال ها آزمون و خطا می گذریم و سراغ تصاویری می رویم که ربات ها را در دوربین خوب جلوه می دهند. هنگامی که شما فقط نتایج مثبت را به اشتراک می گذارید، انتظارات غیرواقع بینانه ای برای خود ایجاد می کنید.

اما واقعیت این است که ربات های دوپا سقوط می نمایند. از این نظر، حداقل، آنها دقیقاً مانند ما هستند. همانطور که Agility اخیراً گفته است، همه گاهی اوقات زمین می خورند، این نحوه برخاستن ما است که ما را تعریف می نماید. من آن را یک قدم فراتر می برم و اضافه می کنم که یاد گرفتن چگونه خوب زمین خوردن به همان مقدار مهم است.

پراس ولاگاپودی، مدیر ارشد فناوری تازه منصوب شده شرکت Agility، اخیراً گفته است که تماشا ربات ها در این مرحله از کار چیز خوبی است. او خاطرنشان می نماید: وقتی یک ربات واقعاً در دنیا است و کارهای واقعی انجام می دهد، اتفاقات غیرمنتظره ای رخ می دهد. شما چندبار زمین خوردن را تجربه خواهید کرد، اما این بخشی از یادگیری برای دویدن طولانی مدت در محیط های واقعی است.

اسکن سریع قوانین هاروارد برای زمین خوردن بدون آسیب، آنچه را که ما به طور شهودی در خصوص زمین خوردن به عنوان انسان درک می کنیم، منعکس می نماید:

  • از سرت محافظت کن
  • از وزن خود برای راهنمایی بدن هنگام افتادن استفاده کن
  • زانوهای خود را خم کن
  • از کشیدن افراد دیگر با خود هنگام زمین خوردن پرهیز کن

آرون ساندرز، مدیر ارشد فناوری Boston Dynamics، سال گذشته به techcrunch گفت:ما از سقوط نمی ترسیم و با ربات ها طوری رفتار نمی کنیم که گویا خیلی شنماینده اند. ربات ما زیاد سقوط می نماید و یکی از چیزهایی که مدت ها پیش تصمیم گرفتیم این بود که باید ربات هایی بسازیم که بتوانند بدون شکستن زمین بخورند.

آموزش زمین خوردن کاربردهای بسیاری خواهد داشت؛ ربات ها زمین می خورند. بهتر است بتوانند بلند شوند. توانایی بلند شدن ممکن است برای اهداف شارژ نیز مفید باشد.

منبع: techcrunch

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5270

به "ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات، انسان نماها زمین خوردن را تمرین می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات، انسان نماها زمین خوردن را تمرین می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید