تأکید بر تعمیق و توسعه روابط صربستان با دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش تور آسیایی ارزان، سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با رئیس دانشگاه شهید بهشتی، بر تعمیق و توسعه روابط مشترک تأکید کرد.

تأکید بر تعمیق و توسعه روابط صربستان با دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش خبرنگاران، دراگان تودورویچ، سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران با حضور در دانشگاه شهید بهشتی با رئیس دانشگاه دیدار کرد. سفیر صربستان و هیات همراه، از فضاهای آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی بازدید و با اعضای هیأت رئیسه دانشکده دیدار و گفت وگو کردند.

دکتر سعدالله نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی در این دیدار، به اهمیت ارتباط و تعامل میان ملل مختلف به ویژه ارتباطات فرهنگی و علمی اشاره و بر صلح و دوستی بین کشورها برپایه روابط سالم فرهنگی و سیاسی تأکید کرد. سفیر صربستان نیز با برشمردن سوابق همکاری های علمی و سیاسی بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و صربستان، بر تعمیق و توسعه روابط با دانشگاه شهید بهشتی تأکید کرد.

دکتر کریمیان، مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و دکتر احمدی زاد، رئیس دانشکده علوم ورزشی و تندرستی، گزارشی از توانمندی های آکادمی ملی ورزشی بلگراد، توانمندی های دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی، جزئیات تفاهم نامه منعقده با آکادمی ملی ورزش صربستان را برشمرده و همچنین گزارشی از زمینه های همکاری توافق شده را ارائه کردند. در این نشست با بررسی زمینه های همکاری، مقرر شد راه های توسعه همکاری های مشترک پیگیری شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 2057

به "تأکید بر تعمیق و توسعه روابط صربستان با دانشگاه شهید بهشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید بر تعمیق و توسعه روابط صربستان با دانشگاه شهید بهشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید