تعداد بازی کننده های فال آوت پس از پخش سریال سه برابر شده است

به گزارش تور آسیایی ارزان، چندی پیش سریال فال اوت (Fallout) منتشر شد. این سریال بر اساس مجموعه به شدت محبوب فال اوت ساخته شده و توانست تا الان موفقیت خوبی کسب کند. مجموعه فال اوت در دنیای گیمینگ هواداران بسیار زیادی داشت و این سریال نیز به محبوبیت آن یاری نموده و باعث شده افراد بیشتری به سمت بازی های فال اوت جذب بشوند.

تعداد بازی کننده های فال آوت پس از پخش سریال سه برابر شده است

در هفته گذشته بود که سرویس اشتراک آمازون پرایم (Amazon Prime) به طور کامل سریال فال اوت را عرضه کرد. این سریال توانست موفقیت بسیار خوبی از دیدگاه منتقدان و کاربران بدست بیاورد و امتیاز 94 را از سایت راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) و امتیاز 88 را از مخاطبان بدست بیاورد.

با توجه به موفقیت بسیار خوبی که سریال فال اوت بدست آورد منطقی است که تعداد کاربران بازی های آن نیز رشد زیادی داشته باشد. مخصوصاً اینکه چند سال است که ما شاهد یک بازی خوب از مجموعه فال اوت نبودیم و برای مدتی است که تعداد کاربران بازی های این مجموعه ثابت است.

حال طبق چیزی که اعلام شده تعداد کاربران همزمان مجموعه فال اوت نزدیک به 3 برابر شده است. چندین بازی مختلف مجموعه فال اوت نیز شاهد این رشد بودند اما فال اوت 4 بیشتری کاربران را به خود جذب نموده و آمار آن از 24 هزار به 83 هزار نفر ارتقاء پیدا نموده است. در نتیجه تعداد کاربران این مجموعه نزدیک به 3 برابر بیشتر شده است.

نکته جالب اینجاست که تعداد کاربران بازی فال اوت 76 نیز افزایش خوبی داشته است. به این شکل که تعداد این افراد از 13 هزار نفر به 40 هزار نفر ارتقاء داشته که نشان می دهد بینندگان سریال فال اوت به سرعت به سمت تجربه بازی های آن آمده اند. از طرفی این آمار تازه باعث شده تا رکورد بیشترین بازیکنان همزمان فال اوت 76 هم شکسته شده و به نوبه خود موفقیت بسیار خوبی کسب کند.

بازی های قدیمی فال اوت نیز تحت تأثیر این رشد قرار گرفتند. به این شکل که تعداد کاربران همزمان بازی فال اوت: وگاس تازه (New Vegas) از 5 هزار نفر به 19 هزار نفر ارتقاء پیدا نموده و بازی فال اوت 3 نیز از 1000 به 7000 نفر افزایش کاربر داشته است. در نتیجه امکان دارد که کاربران تازه به سمت بازی ها قدیمی فال اوت جذب شده یا حتی گیمرهای قدیمی نیز تصمیم به تتازه خاطره گرفته باشند.

در این مدت ما شاهد ساخته شدن سریال های زیادی از بازی های مختلف بودیم که یکی از دلایل آن ها هم می تواند همین بیشتر شدن کاربران بازی ها باشد. اینطور که به نظر می رسد سریال فال اوت توانسته موفقیت خوبی کسب کند و کاربران زیادی را به سمت مجموعه فال اوت جذب کند که باعث شده این مجموعه دوباره به دوران اوج خود باز شود.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 فروردین 1403 بروزرسانی: 30 فروردین 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5014

به "تعداد بازی کننده های فال آوت پس از پخش سریال سه برابر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد بازی کننده های فال آوت پس از پخش سریال سه برابر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید