توقف ایتالیا و هلند و پیروزی قاطعانه بلژیک و کرواسی

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران: در شبی که تیم های بلژیک و کرواسی بازی های هفته پنجم مرحله انتخابی یورو 2016 خود را با برد پشت سر گذاشتند ایتالیا و هلند تن به تساوی دادند.

توقف ایتالیا و هلند و پیروزی قاطعانه بلژیک و کرواسی

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تور آسیایی ارزان، هفته پنجم از مسابقات مرحله انتخابی یورو 2016 شب گذشته (شنبه) و بامداد امروز (یکشنبه) با 9 دیدار در نقاط مختلف اروپا پیگیری شد که طی آن تیم های بزرگی همچون ایتالیا و هلند برابر رقبای خود متوقف شدند.

در یکی از این دیدارها و از گروه H بامداد امروز ایتالیا در خانه بلغارستان به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت داد. برای آتزوری، یوردان مینف (3- گل به خودی) و اِدر (84) گلزنی کردند و گل های بلغارستان را ایولین پوپوف (11) و ایلیان میکانسکی (17) به ثمر رساندند.

در دو دیدار دیگر این گروه نیز شب گذشته جمهوری آذربایجان با نتیجه 2 بر صفر بر میهمانش، مالت غلبه کرد و نروژ هم در خانه کرواسی با نتیجه 5 بر یک باخت. در جدول رده بندی گروه H کرواسی با 13 امتیاز صدرنشین است و ایتالیا و نروژ به ترتیب با 11 و 9 امتیاز در مکان های بعدی جای دارند.

در گروه A هلند پذیرای ترکیه بود که جدال دو تیم در نهایت به نتیجه تساوی یک بر یک انجامید. ترکیه در این دیدار با گل دقیقه 37 بوراک یلماز از میزبانش پیش افتاد و این فزونی را تا لحظات پایانی بازی حفظ کرد ولی کلاس یان هونتلار ملقب به شکارچی با گلزنی در دقیقه 90 هلند را از شکست خانگی نجات داد.

در دو دیدار دیگر این گروه شب گذشته جمهوری چک برابر میهمانش، لتونی تن به تساوی یک بر یک داد و قراقستان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب میهمانش، ایسلند شد. در جدول رده بندی گروه A جمهوری چک با 13 امتیاز صدرنشین است و ایسلند و هلند به ترتیب با 12 و 7 امتیاز در رده های دوم و سوم جای دارند.

در گروه B بلژیک در دیداری خانگی با نتیجه پرگل 5 بر صفر از سد قبرس گذشت. برای بلژیکی ها مروان فلینی (21 و66)، کریستین بنتکه (35)، ادن ازار (67) و میچی باتشوایی (80) پیروز به گلزنی شدند.

در دیدارهای دیگر این گروه بوسنی و هرزگوین در خانه آندورا با هت تریک ادین ژکو به فزونی 3 بر صفر رسید و ولز در دیداری خارج از خانه رژیم اشغالگر قدس را با دو گل گرث بیل و یک گل آرون رمزی با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. در جدول رده بندی گروه B ولز با 11 امتیاز مکان نخست را به خود اختصاص داده و تیم های رژیم اشغالگر قدس و بلژیک به ترتیب با 9 و 8 امتیاز در رده های دوم و سوم جای دارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 2 آذر 1398 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 453

به "توقف ایتالیا و هلند و پیروزی قاطعانه بلژیک و کرواسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف ایتالیا و هلند و پیروزی قاطعانه بلژیک و کرواسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید