جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می شود

به گزارش تور آسیایی ارزان، سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری از سوی دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی تابستان 1403 برگزار می شود.

جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ گفت: این دوره از جایزه ملی تعالی گردشگری با هدف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه ها و سازمان های حوزه گردشگری، تشویق بنگاه ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و اجرای پروژه های بهبود، ایجاد فضای مثبت، توأم با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات پیروز بنگاه های گردشگری، ارج گذاشتن به کارکنان سازمان های متعالی و بهره ور صنعت گردشگری و به رسمیت شناختن بهترین سازمان ها اعم از خصوصی، دولتی یا غیرانتفاعی در زمینه گردشگری، تابستان امسال برگزار می شود.

برگزاری جایزه ملی تعالی گردشگری با بهره گیری از مدل های علمی روز دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمان های گردشگری ایجاد می کند تا پیشرفت ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی اندازه گیری کند.

جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری بر مبنای ارزیابی خبرگان صنعت گردشگری و اساتید دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ، به بنگاه ها و نهادهایی اعطا می شود که در کسب نتایج مطلوب در صنعت گردشگری توانمند هستند. تمام بنگاه ها و شرکت های فعال در صنعت گردشگری در بخش های مختلف اعم از اقامت، حمل ونقل، سرگرمی و سرگرمی، آژانس های مسافرتی، رستوران و خدمات غذایی و … می توانند متقاضی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری باشند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 9 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5228

به "جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید