راهنمای ست کردن استایل با لباس طرح حیوانات؛ ترند تازه سال 2024

به گزارش تور آسیایی ارزان، استایل با لباس طرح حیوانات یکی از آن ترندهایی است که هیچوقت قرار نیست به طور کامل محبوبیت خودش را از دست بدهد و شما با کمی دقت به مجموعه های برندهای مختلف به راحتی می توانید بفهمید که این دسته از لباس ها در واقع یکی از مهم ترین آیتم هایی هستند که برای فصل های گرم سال جاری باید در کمد خود داشته باشید.

راهنمای ست کردن استایل با لباس طرح حیوانات؛ ترند تازه سال 2024

بهتر است بدانید که چاپ های الهام گرفته شده از حیات وحش و حیوانات، از طرح پلنگی گرفته تا پوست ماری، ببری و گورخری، می توانند استایل شما را از آنچه که هست بهتر کنند. به همین علت تصمیم گرفته ایم در این مطلب از خبرنگاران مگ به معرفی چاپ های حیوانات ترند و نحوه استایل کردن آن ها برویم. با ما همراه باشید.

کدام چاپ های طرح حیوانات سال جاری مد هستند؟

حتما شما هم در شبکه های مجازی دیده اید که بسیاری از افراد در استایل خود از انواع لباس طرح حیوانات استفاده می کنند؛ اما احتیاج دارید که بدانید دقیقا کدام یک از چاپ های حیوانات را باید در نظر داشته باشید تا بتوانید در هنگام خرید کردن بهتر تصمیم گیری کنید.

 • چاپ پلنگی: مهم ترین و محبوب ترین طرحی که باید در نظر داشته باشید و احتمالا تا به حال متوجه محبوبیت دیوانه وار آن شده اید، چاپ پلنگی است. این نوع طرح حیوانات هرگز قرار نیست از مد بیفتد و تنوع بسیار زیادی در مقدار خال ها و رنگ های آن وجود دارد.
 • چاپ گورخری: یکی از چاپ هایی که در طول زمان توانسته جایگاه خودش را در بسیاری از سبک های پوشش حفظ کند، طرح گورخری است. این طرح معمولا به استایل شما جلوه ای گرافیکی و جسورانه می دهد و سال جاری روی بسیاری از آیتم های پوشیدنی و حتی اکسسوری ها دیده می شود.
 • چاپ پوست ماری: طرح پوست ماری از آن دسته از چا پ هایی است که این روز ها در تن سلبریتی ها و افراد معروف دیده می شود و همین باعث افزایش محبوبیت آن شده است. اگر می خواهید استایلتان پررنگ تر و مجذوب کننده تر به نظر برسد، حتما لباس طرح حیوانات پوست ماری را امتحان کنید.
 • چاپ ببری: درست مانند چاپ پلنگی طرح ببری هم نسبت به چاپ های دیگر محبوبیت بسیار زیادی پیدا نموده است و همه افرادی که می خواهند استایلی به روز و خاص داشته باشند می توانند به سراغ آن بروند.
 • چاپ گاوی: در چند سال اخیر طرح گاوی همواره طرفدارهای خودش را داشته است؛ به طوری که نمونه های مختلف آن را روی اکسسوری ها و لباس های می بینیم. این طرح استایل شما را کمی عجیب وغریب و متفاوت جلوه می دهد و برای امتحان آن باید ریسک پذیری بالایی داشته باشید.

برترین آیتم و لباس طرح حیوانات

حتما حالا که با طرح های حیوانات مد سال جاری آشنا شده اید دلتان می خواهد به سراغ خرید آیتم های پوشیدنی دارای این چاپ ها بروید. در این بخش از مقاله به معرفی برترین لباس ها و اکسسوری های طرح حیواناتی که خریدنشان انتخاب بسیار هوشمندانه ای است می رویم و به شما یاد می دهیم که چگونه آن ها را استایل کنید.

کفش ها و کتانی های دارای طرح حیوانات

انتخاب و خرید کفش ها و کتانی های طرح حیوانات یک حرکت جسورانه و خاص است که شاید همه افراد نتوانند به سراغ آن بروند. طرح گورخری و پوست ماری یا پلنگی و ببری، فرقی نمی نماید که کفش شما دارای چه طرحی باشد چرا که هر کدام به خوبی می تواند ذوق و ریسک پذیری شما در مد و فشن را به اطرافیانتان نشان دهد. کتانی هایی که چاپ حیوانات دارند را با یک شلوار جین یا پارچه ای واید لگ و تیشرت ساده ست کنید تا استایلی ترندی و غیرقابل انتظار داشته باشید. برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند طرح حیوانات محدودیت خاصی ندارید اما پیشنهاد می کنیم آن ها را در مراسم ها و جشن های خاص خود بپوشید.

جوراب شلواری طرح حیوانات

به طور کلی استفاده از جوراب شلواری هایی که رنگ و طرحی به جز مشکی دارند می تواند استایل شما را کمی عجیب تر و خاص تر کند. بنابراین اگر از علاقه مندان سبک پوشش ویمسیکال یا خیابانی هستید پیشنهاد می کنیم برای یاری به تکنیک لایه لایه کردن استایل خود از این جوراب شلواری ها بهره ببرید. همانطور که می دانید جوراب شلواری های طرح پلنگی و ببری نسبت به چاپ های دیگر محبوبیت زیادی دارند؛ آن ها را با یک دامن تک رنگ یا پیراهن زنانه ای که قدش تا پایین زانو است ست کنید و از زیبایی زیادی که به شما هدیه می دهند لذت ببرید.

کیف های کوچک و بزرگ طرح حیوانات

کسانیکه نمی توانند طراحی حیوانات روی لباس خود را تحمل کنند یا هیچ ایده ای درباره نحوه ست کردن آن ها ندارند بهتر است آزمایش خود را با یک کیف چاپ حیوانات آغاز کنند. نکته جالبی که باید بدانید این است که هر یک از طرح های حیوانات حس وحال متفاوتی را به استایل شما می بخشند؛ برای مثال یک کیف طرح پوست گاو استایل شما را جالب و در عین حال مانند یک نوجوان نشان می دهد. در حالیکه یک کیف طرح پوست ماری استایلتان را لوکس تر و خاص تر می نماید. بنابراین مهم است که کیف و اکسسوری های خود را با توجه به ماهیت سبک پوشش خود انتخاب کنید.

از بازی با رنگ ها نترسید و سعی نداشته باشید که باقی لباس هایتان را تنها در همان تناژ رنگی طرح حیوانات کیف خود انتخاب کنید؛ گاهی اوقات ترکیب یک سری از رنگ ها درست برخلاف آنچه که فکر می کنید تیپتان را بهتر جلوه می دهد. اگر از کیف پلنگی یا گورخری در استایل خود استفاده کردید در بکارگیری اکسسوری های دیگر زیاده روی نکنید. بعلاوه اگر از روش های طراحی لباس حیوانات خانگی استفاده می کنید، مطمئن شوید که آیتم های مورد نظرتان چاپ های ظریفی دارند و با طرح کیف شما در تضاد نیستند.

تاپ ها، سوییشرت ها و لباس بادی حیوانات

بیشتر افراد فکر می کنند که لباس های دارای طرح حیوانات سن فرد را بالاتر نشان می دهند و به همین علت برای کسانیکه نوجوان یا جوان هستند مناسب نخواهند بود. اما برخلاف این باور، استایل هایی که با تاپ ها و سوییشرت های دارای طرح حیوانات ست می شوند برای همه افراد مناسب هستند و تنها باید در تیپ خود به خوبی از آن ها بهره ببرید. اگر سوییشرت یا هودی طرح حیوانات می پوشید از شلوار جین های گشاد یا مام استایل بهره ببرید. اگر به سراغ بادی ها یا تاپ های این مدلی می روید، حتما برای کمر خود از یک کمربند ساده بهره ببرید تا ظاهرتان زیباتر شود.

دامن های طرح حیوانات

اگر می خواهید یک لباس طرح حیوانات داشته باشید که همواره بتوانید از آن بهره ببرید، به سراغ دامن بروید. خوشبختانه به علت محبوبیت بسیار زیاد چاپ های حیوانات پیدا کردن دامن هایی که این طرح ها را دارند اصلا سخت نیست. دامن طرح گاوی، پلنگی یا گورخری خود را با یک تیشرت یا بلیزر ساده بپوشید و سعی کنید از اکسسوری های ساده، درخشان و نه چندان چشمگیر استفاده نمایید. اگر می خواهید جلوه نیم تنه بالایی و پایینی خود را متعادل کنید، شاید بهتر باشد در استایلتان از یک کت جین هم استفاده نمایید. برای کفش هم همه چیز به خود شما بازمی شود، اگر استایلتان خیابانی یا کژوال است از کفش های کتانی و اسنیکرز بهره ببرید. اگر می خواهید استایلی رسمی و زنانه داشته باشید به سراغ کفش های پاشنه بلند بروید.

پیراهن های زنانه طرح حیوانات

انتخال پیراهن های زنانه کوتاه یا بلند با طرح حیوانات می تواند برای مهمانی ها و دورهمی های کوچک فوق العاده باشد. از آنجایی که موقع پوشیدن این پیراهن ها لباس دیگری نمی پوشید، باید به اکسسوری ها، کفش ها و آرایش مو و صورت خود بیشتر توجه کنید. اگر لباستان طرح های پلنگی، ببری یا پوست ماری دارد باید زیور آلاتی را انتخاب کنید که کمی چشمگیر هستند و ظاهرتان را کامل می کنند؛ مانند گوشواره های طلایی یا گردنبند نگین دار. آرایش صورت و مدل موهای خود را ساده اما کامل انجام دهید؛ مدل موهای دم اسبی یا موج دار برای استایل با لباس طرح حیوانات مناسب هستند. کیف های بزرگ ساده که این روزها هم به آیتم های ترندی تبدیل شده اند می توانند استایلتان را بی نقص کنند.

شلوار پارچه ای و جین با طرح حیوانات

یکی از مجذوب کننده ترین و پرطرفدارترین لباس های طرح حیوانات شلوارهای دارای این چاپ ها هستند که می توانند همه چیز را درباره استایلتان شما تغییر دهند. اگر می خواهید تیپتان کمی اسپورت و تینیجری باشد می توانید از شلوار جین های مام استایل طرح پلنگی به همراه کتانی بهره ببرید. با توجه به آب و هوای فعلی مکان زندگی خود و بعلاوه استایل شخصیتان، از تکنیک لایه بندی بهره ببرید. شلوارهای طرح حیوانات در فصل های پاییز و زمستان در کنار یک کت بلند ساده یا چرمی جلوه فوق العاده ای پیدا خواهند کرد. برای بالا تنه خود به سراغ آیتم هایی بروید که در عین سادگی به همان مقدار شلوارتان مجذوب کنندهیت دارند و می توانند در استایل شما تعادل برقرار کنند. با این شلوارها حتی می توانید یک استایل برای لباس تم تولد حیوانات هم داشته باشید.

شال و روسری طرح حیوانات

اگر به استایل با لباس طرح حیوانات علاقه مند هستید برای روی سر خود از آیتم هایی که دارای چاپ ببری یا پلنگی هستند استفاده نمایید. این روسری ها یا شال ها را با لباس های ساده و رنگ های خنثی ست کنید و حتما در نظر داشته باشید که از گوشواره های مینیمال اما در عین حال بزرگ استفاده نمایید.

کت ها و ترنچ کت های طرح حیوانات

از گذشته تا به حال کت ها و ترنچ کت های دارای طرح حیوانات یا دوخته شده با پوست آن ها در داشتن یک استایل خاص و متفاوت به افراد یاری می کردند. فرقی نمی نماید که کت شما طرح پلنگی باشد گورخری، با جای دادن آن در استایل خود همه سرها به سمت شما بازمی شود. در هنگام انتخاب شلوار مناسب برای این کت باید حواستان باشد که کمر آن بلند باشد تا اندامتان کشیده تر به نظر برسد. جالب است بدانید که شلوارهای جین به خوبی با طرح های پلنگی و ببری ست می شوند. برای کفش می توانید از بوت های پاشنه دار ساق بلند یا کتانی های تخت بهره ببرید.

نکات مهم استایل با لباس طرح حیوانات

استایل کردن انواع لباس طرح حیوانات می تواند کار جالب و سرگرم کننده ای باشد اما بدون دانستن نکات مربوط به آن ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد. اگر در کمد لباس خود یک لباس با چاپ طرح حیوانات دارید یا می خواهید به سراغ خرید آن ها بروید، پیشنهاد می کنیم به نکات زیر توجه کنید.

 • توجه به رنگ های خنثی: اگر می خواهید در استایل خود از لباس طرح حیوانات بهره ببرید باید بدانید که این دسته از آیتم ها همه توجه ها را به خود جلب می کنند. بنابراین بهتر است آن ها را با رنگ های خنثی مانند مشکی، سفید، بژ یا پارچه جین ست کنید تا چاپ روی لباستان برجسته تر و پررنگ تر به نظر برسد.
 • ترکیب چاپ های مختلف با یکدیگر: هیچوقت از ترکیب چاپ های طرح حیوانات با یکدیگر نترسید. شما حتی می توانید طرح حیوانات را با طرح های راه راه یا گل دار ترکیب کنید. فقط مطمئن شوید که چاپ ها را به طور متناسبی کنار یکدیگر گذاشته اید تا به جای متضاد هم شدن، مکمل هم باشند.

  استفاده از لوازم جانبی طرح حیوانات: اگر در استفاده از لباس طرح حیوانات تازه کار هستید و نمی خواهید استایلتان ظرافت و سادگی شخصی خودش را از دست بدهد، می توانید به سراغ بکارگیری اکسسوری های دارای چاپ حیوانات مانند روسری، کیف، کمربند یا کفش بروید. این آیتم ها برای شکست یکدستی و یکنواختی استایلتان فوق العاده هستند.

  لایه بندی لباس ها: لایه لایه پوشیدن لباس ها و در عین حال استفاده از آیتم های پوشیدنی دارای چاپ حیوانات یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در نظر داشته باشید. برای مثال یک بلوز طرح پلنگی را با یک ژاکت جین یا کش بافت بپوشید تا ابعاد استایل خود را بیشتر نشان دهید.

  در نظر داشتن سادگی: درست است که گفتیم از ترکیب طرح های مختلف با یکدیگر نترسید، اما همواره نباید طبق این اصل استایل خود را انتخاب کنید. اگر لباس طرح حیوانات مورد نظرتان بسیار پرزرق و برق است و همه توجه ها را به خودش جلب می نماید بهتر است باقی آیتم هایی که انتخاب می کنید ساده باشند.

  توجه به مناسبت ها و موقعیت ها: برای پوشیدن لباس طرح حیوانات باید به موقعیتی که می خواهید در آن حضور پیدا کنید توجه داشته باشید. شاید فکر کنید که این لباس ها بیشتر برای استایل های غیررسمی مناسب هستند اما ضروری است بدانید که می توانید آن ها را برای موقعیت های رسمی تر هم استایل کنید.

  داشتن اعتماد به نفس: برای امتحان کردن هر نوع آیتم پوشیدنی و لباس متفاوت و خاصی شما باید اعتماد به نفس داشته باشید. بنابراین نباید فراموش کنید که به خودتان اطمینان داشته باشید و از امتحان کردن استایل های نو با لباس طرح حیوانات نترسید.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم با معرفی چاپ های حیوانات ترندی و آیتم هایی که می توانید تهیه کنید به شما در داشتن یک استایل زیبا و مجذوب کننده یاری کنیم. نباید فراموش کنید که شما با هر نوع سبک پوششی که دارید می توانید با استفاده از آیتم های دارای طرح حیوانات ظاهر خودتان را بهبود ببخشید. پس در خرید این دسته از لباس ها و اکسسوری ها تردید نکنید.

منابع: Refinery29 ,ELLE

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5189

به "راهنمای ست کردن استایل با لباس طرح حیوانات؛ ترند تازه سال 2024" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای ست کردن استایل با لباس طرح حیوانات؛ ترند تازه سال 2024"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید