شرایط پیش خرید خانه در ترکیه چگونه است

به گزارش تور آسیایی ارزان، یکی از روش های سرمایه گذاری در ترکیه پیش خرید خانه در ترکیه است، پیش از این درباره روش های مختلف سرمایه گذاری در ترکیه صحبت کردیم و به خرید ملک در ترکیه هم اشاره کردیم در این مقاله به پیش خرید آپارتمان در ترکیه می پردازیم.

شرایط پیش خرید خانه در ترکیه چگونه است

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

ترکیه به عنوان کشور اروپایی که از نظر هزینه ها و مخارج زندگی کشور ارزان است، مهاجران و سرمایه گذاران بسیاری را به خود جلب نموده است. دریافت راحت ویزا ترکیه برای ایرانیان و امکان دریافت اقامت به وسیله خرید ملک موجب شده بسیاری از ایرانیان نیز کشور ترکیه را برای اقامت انتخاب نموده اند.

در این مقاله ترکیش مگ راجع به پیش خرید ملک در ترکیه صحبت شده است، جزییانی مربوط به پیش خرید خانه در ترکیه در این مقاله آورده شده است، با ما همراه باشید.

نکاتی درباره پیش خرید ملک در ترکیه

برای سرمایه گذاری در ترکیه در شرایطی که مبلغ کافی برای خرید آپارتمان در ترکیه را ندارید می توانید از پیش خرید ملک بهره ببرید و با مبلغ کمتری برای خرید ملک در ترکیه اقدام کنید. بعضی از شرکت های ساختمانی به منظور تامین هزینه های پروژه خانه های پیش ساخت خود را به فروش می گذارند، به دلیل قیمت پایین آنها و همچنین امتیازاتی که برای خریدار قائل می شوند، مورد توجه بسیاری از خریداران قرار می گیرد.

مهم ترین موضوعی که در زمان خرید خانه به صورت پیش خرید باید به آن توجه کرد، پیدا کردن شرکتی معتبر است که اینگونه خانه های پیش خرید را بفروش می رساند.

بسیاری از شرکت های پیمان کاری ساختمانی با وعده مسکن ارزان اقدام به پیش فروش خانه ها می نمایند. اگر پیش خرید ملک در ترکیه برای شما با استفاده از وام بانکی است، باید دقت کنید که امکان فروش خانه در صورت منصرف شدن از خرید را داشته باشید. بدین صورت که اگر قبل از اینکه اقساط را پرداخت کنید، اگر قصد فروش خانه را داشته باشید، برای شما مسئله ای به وجود نیاید.

توافق پیش خرید خانه در ترکیه

در توافق نامه پیش خرید خانه که در دفتر رسمی اسناد و املاک تهیه و ثبت می گردد، ملک غیر منقول که خریدار قیمت فروش آن را به طور کامل و یا به صورت اقساطی پرداخت می نماید و در مقابل آن فروشنده، خانه را بعد از اینکه مبلغ معین شده را به صورت کامل و یا به صورت اقساطی دریافت می نماید، به خریدار تحویل می دهد.

از قلم نیاندازید در زمان پیش خرید سند مالکیت را باید دریافت کرد. در مواردی ممکن است خانه آماده شده و برای تحویل حاضر باشد، اما سند هنوز حاضر نباشد. در این شرایط خریدار حق استفاده از خانه را دارد.

هزینه های دفتر املاک و دفترخانه در زمانن پیش خرید ملک

هزینه های دفترخانه و سند اگر توافق نامه ای بین طرفین برای پرداخت هزینه ها توسط یکی از آنها وجود نداشته باشد، هزینه ها به عهده 2 طرف معامله است و دو طرف هزینه ها به طور مساوی پرداخت می نمایند.

پیش خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

پیش خرید آپارتمان در حال ساخت در استانبول ترکیه مزایای خاص خودش را دارد. مهم ترین امتیاز پرداخت قیمت پایین تر برای پیش خرید ملک در استانبول است. واحدهای پیش فروش شده در استانبول ترکیه معمولا تا 30 درصد قیمت پایین تری نسبت به واحدهای نوساز و آماده تحویل در استانبول دارند. بنابراین می توان گفت هر شخص از زمان پیش خرید آپارتمان و ملک در ترکیه تا تحویل آن، حدود 30 درصد به ارزش ملک شما در استانبول افزوده خواهد شد.

با ابن شرایط می توان با پیش خرید یک واحد آپارتمان بدون دردسر در مدت زمان کوتاهی سود قابل توجهی بدست آورد. به این ترتیب پیش خرید واحدهای مسکونی در حال ساخت در استانبول یکی از محبوب ترین سرمایه گذاری های مسکن و املاک در ترکیه است. به این صورت که شما با پیش خرید یک واحد آپارتمان در حال ساخت در ترکیه و فروش آن پس از تحویل و تکمیل پروژه با فروش ملک می توانی سود مناسبی دریافت کنید.

مزایای پیش خرید خانه در ترکیه

از آنجایی که برای خرید ملک در ترکیه باید مبلغی معادل 250.000 دلارآمریکا هزینه کرد، یکی از امتیازاتی که خرید خانه در ترکیه دارد پرداختی مبلغ پایین تر از این مبلغ است. امتیاز دیگری که پیش خرید خانه در ترکیه دارد این است که با وجود پرداخت مبلغ کمی می توان ملک را پس آماده شدن با سود قابل توجهی به فروش رساند.

از دیگر مزایای پیش خرید ملک می توان به گزینه های که برای خریدار حق انتخاب ایجاد می نماید اشاره نمود. بعنوان مثال در زمان پیش خرید می توان طبقه و واحد را انتخاب کرد و تغیراتی در خانه قبل از اینکه تکمیل گردد ایجاد کرد. نهایتا اگر شرکت پیمانکاری با بانک توافق نامه داشته باشد، می توان از وام بانکی نیز بهره ببرید.

نکاتی درباره پیش خرید خانه در ترکیه

زمان پیش خرید خانه و آپارتمان در استانبول با یک شرکت پیمانکاری معتبر و با سابقه قرارداد ببندید و تاریخ دقیق تحویل پروژه را نیز حتما در قرارداد قید کنید.

بعضی پروژه های مسکونی در حال ساخت در استانبول از حمایت دولت ترکیه برخوردار هستند امکان دریافت شهروندی ترکیه به محض امضای قرارداد پیش خرید و قبل از تکمیل پرداخت اقساط را دارند.

پیش خرید پروژه های مسکونی تحت حمایت که دولت ترکیه که مورد تایید و تضمین نام دولت ترکیه است بهترین انتخاب برای خرید مطمئن واحدهای در حال ساخت ویلایی و مسکونی و آپارتمان در استانبول ترکیه هست.

همانطور که گفتیم این نوع خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه با سود چشمگیری همراه است ولی برای دست پیدا کردن به این سود باید صبر داشت تا ملک مورد نظر تکمبل و آماده بهره برداری گردد. ترکیش مگ سال ها در زمینه خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری به روش های مختلف فعالیت دارد و کارمندان و مشاوران آن بهترین گزینه مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1080

به "شرایط پیش خرید خانه در ترکیه چگونه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پیش خرید خانه در ترکیه چگونه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید